Проекти економічного розвитку: від ідеї до реалізації

Під таким гаслом 17 січня пройшла робоча зустріч в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги "Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні", що фінансується USAID для виконання проекту "Програма місцевого системного розвитку"

Під час зустрічі представник проекту USAID Павло Яворський ознайомив присутніх з проектами та моделями сільського ровитку у громадах України та повідомив, що Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада може прийняти участь у грантовому конкурсі від Проекту USAID «Агросільрозвиток».

Гранти надаватимуться на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів малим та середнім підприємствам, громадським організаціям та комунальним підприємствам громади.

Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів. Додаткові залучені інвестиції повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту. Період впровадження гранту – до 12 місяців з дати підписання грантової угоди.

Можливими напрямками отримання фінансування від проекту «Агросільрозвиток» у рамках цієї програми можуть бути:

- закупівля нового обладнання;

- проектування, розробка документації; проведення інженерних вишукувань;

- залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, а також розробка інформаційно-комунікаційних рішень;

- впровадження нових IT-технологій;

- інформаційні та публічні заходи тощо.

За більш детальною інформацією можна звернутися до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, 1 поверх)

Альбом: Проекти економічного розвитку: від ідеї до реалізації
Дата публікації: 08:29 18.01.2019