Проекти економічного розвитку: від ідеї до реалізації
Проекти економічного розвитку: від ідеї до реалізації

Проекти економічного розвитку: від ідеї до реалізації

Під таким гаслом 17 січня пройшла робоча зустріч в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги "Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні", що фінансується USAID для виконання проекту "Програма місцевого системного розвитку"

Під час зустрічі представник проекту USAID Павло Яворський ознайомив присутніх з проектами та моделями сільського ровитку у громадах України та повідомив, що Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада може прийняти участь у грантовому конкурсі від Проекту USAID «Агросільрозвиток».

Гранти надаватимуться на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів малим та середнім підприємствам, громадським організаціям та комунальним підприємствам громади.

Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів. Додаткові залучені інвестиції повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту. Період впровадження гранту – до 12 місяців з дати підписання грантової угоди.

Можливими напрямками отримання фінансування від проекту «Агросільрозвиток» у рамках цієї програми можуть бути:

- закупівля нового обладнання;

- проектування, розробка документації; проведення інженерних вишукувань;

- залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, а також розробка інформаційно-комунікаційних рішень;

- впровадження нових IT-технологій;

- інформаційні та публічні заходи тощо.

За більш детальною інформацією можна звернутися до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, 1 поверх)

Альбом: Проекти економічного розвитку: від ідеї до реалізації
Альбом: Проекти економічного розвитку: від ідеї до реалізації
Альбом: Проекти економічного розвитку: від ідеї до реалізації
Переглядів: 442
Дата публікації: 08:29 18.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>