ФК "Квадр" відвідали місто Львів
ФК \"Квадр\" відвідали місто Львів

Поділитися новиною:

ФК "Квадр" відвідали місто Львів

Участь наших футболістів у Міжнародному дитячому футбольному турнірі

Футбольна команда «Квадр» селищного фізкультурно-спортивного клубу «Юність» Нововодолазької селищної ради (гравці 2009 р.н. ) взяла участь у Міжнародному дитячому футбольному турнірі «Галицька зима», що проходить у місті Львів.

Змагання триватимуть три дні, з 21 по 23 січня. Участь у турнірі взяли 16 команд з різних областей та міст України.

Альбом: Львів
Альбом: Львів
Альбом: Львів
Альбом: Львів
Альбом: Львів
Альбом: Львів
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2004 | Переглядів: 542Дата публікації: 11:51 23.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих