Відбулася комісія з питань захисту прав дитини

Відбулася комісія з питань захисту прав дитини

23 січня 2019 року у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбулася комісія з питань захисту прав дитини

На комісії були присутні: перший заступник Нововодолазького селищного голови, заступник голови комісії Лілія Іващенко, заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, начальник Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради Марина Синиця, начальник відділу у справах дітей, сімї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Пікалова, головний спеціаліст Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради, секретар комісії  Ірина Карпенко, головний спеціаліст загального відділу Нововодолазької селищної ради Валентина Розторгуєва, головний лікар КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради Людмила Мороз, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок,  провідний спеціаліст – юрист-консульт загального відділу Нововодолазької селищної ради Євгеній Хільченко, начальник Нововодолазького районного центру зайнятості Алевтина Цимбал, інспектор Ювенальної превенції Нововодолазького ВП Первомайського ВП ГУ НП у Харківській області, капітан поліції Альбіна Федоренко та вчитель Нововодолазького ліцея №1 Вікторія Груба.

На засіданні комісі було розглянуто наступні питання:

1. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

2. Про неналежне виконання батьківських обов’язків.

3. Про звільнення від обов’язків опікуна у зв’язку з передачею дитини на виховання батькові.

4. Про можливість повернення малолітньої дитини батькові для подальшого виховання, у зв’язку з завершенням повного курсу лікування та реабілітації.

5. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини.

6. Про розгляд повідомлення від Нововодолазького ліцею №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області стосовно неповнолітньої дитини, що не відвідує заклад освіти.

По кожному із питань були прийняті відповідні рішення.

Альбом: комісія
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2012 | Переглядів: 504Дата публікації: 12:37 24.01.2019