Відбулася комісія з питань захисту прав дитини
Відбулася комісія з питань захисту прав дитини

Відбулася комісія з питань захисту прав дитини

23 січня 2019 року у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбулася комісія з питань захисту прав дитини

На комісії були присутні: перший заступник Нововодолазького селищного голови, заступник голови комісії Лілія Іващенко, заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, начальник Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради Марина Синиця, начальник відділу у справах дітей, сімї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Пікалова, головний спеціаліст Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради, секретар комісії  Ірина Карпенко, головний спеціаліст загального відділу Нововодолазької селищної ради Валентина Розторгуєва, головний лікар КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради Людмила Мороз, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок,  провідний спеціаліст – юрист-консульт загального відділу Нововодолазької селищної ради Євгеній Хільченко, начальник Нововодолазького районного центру зайнятості Алевтина Цимбал, інспектор Ювенальної превенції Нововодолазького ВП Первомайського ВП ГУ НП у Харківській області, капітан поліції Альбіна Федоренко та вчитель Нововодолазького ліцея №1 Вікторія Груба.

На засіданні комісі було розглянуто наступні питання:

1. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

2. Про неналежне виконання батьківських обов’язків.

3. Про звільнення від обов’язків опікуна у зв’язку з передачею дитини на виховання батькові.

4. Про можливість повернення малолітньої дитини батькові для подальшого виховання, у зв’язку з завершенням повного курсу лікування та реабілітації.

5. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини.

6. Про розгляд повідомлення від Нововодолазького ліцею №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області стосовно неповнолітньої дитини, що не відвідує заклад освіти.

По кожному із питань були прийняті відповідні рішення. 

Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Переглядів: 579
Дата публікації: 12:37 24.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>