Відбулася комісія з питань захисту прав дитини
Відбулася комісія з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Відбулася комісія з питань захисту прав дитини

23 січня 2019 року у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбулася комісія з питань захисту прав дитини

На комісії були присутні: перший заступник Нововодолазького селищного голови, заступник голови комісії Лілія Іващенко, заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, начальник Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради Марина Синиця, начальник відділу у справах дітей, сімї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Пікалова, головний спеціаліст Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради, секретар комісії  Ірина Карпенко, головний спеціаліст загального відділу Нововодолазької селищної ради Валентина Розторгуєва, головний лікар КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради Людмила Мороз, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок,  провідний спеціаліст – юрист-консульт загального відділу Нововодолазької селищної ради Євгеній Хільченко, начальник Нововодолазького районного центру зайнятості Алевтина Цимбал, інспектор Ювенальної превенції Нововодолазького ВП Первомайського ВП ГУ НП у Харківській області, капітан поліції Альбіна Федоренко та вчитель Нововодолазького ліцея №1 Вікторія Груба.

На засіданні комісі було розглянуто наступні питання:

1. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

2. Про неналежне виконання батьківських обов’язків.

3. Про звільнення від обов’язків опікуна у зв’язку з передачею дитини на виховання батькові.

4. Про можливість повернення малолітньої дитини батькові для подальшого виховання, у зв’язку з завершенням повного курсу лікування та реабілітації.

5. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини.

6. Про розгляд повідомлення від Нововодолазького ліцею №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області стосовно неповнолітньої дитини, що не відвідує заклад освіти.

По кожному із питань були прийняті відповідні рішення. 

Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Альбом: комісія
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2012 | Переглядів: 504Дата публікації: 12:37 24.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих