День святої Тетяни
День святої Тетяни

День святої Тетяни

Тетянин день — християнське і народне свято, яке припадає на 25 січня, один із днів студента. Назване на честь святої Тетяни, християнської мучениці яка жила в Римі. Святу Тетяну вважають покровителькою студентів, тому на свято прийнято ставити свічки за успіхи в навчанні

День святої Тетяни щорічно відзначається 25 січня. Це далеко не найважливіше релігійне свято, але досить відоме. Як мінімум, тому що у цей день також відзначають День студентів, адже Тетяна вважається їх покровителькою. 

Що потрібно зробити в День Тетяни 

У першу чергу потрібно розповісти про студентів, адже, незважаючи на те, що міжнародний День студентів відзначають 17 листопада, Тетяна вважається їх покровителькою. Тому, 25 січня молоді люди зазвичай не тільки дуже весело і шумно святкують, але й ходять до церкви, щоб поставити свічки за успіхи у навчанні та на майбутній роботі. Віруючі люди кажуть, що свята Тетяна дуже прихильно ставиться до прохань тих, хто добре вчиться і незабаром буде складати іспити.

Так само, не можна забувати, що в День святої Тетяни потрібно вітати всіх дівчат з такими іменами. Адже для них це майже другий день народження. Деякі в цей день вибирають подарунки, деякі просто вітають, адже головне – це проявити увагу.

Переглядів: 266
Дата публікації: 08:00 25.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>