Програма "U-LEAD з Європою" проводить опитування
Програма \"U-LEAD з Європою\" проводить опитування

Програма "U-LEAD з Європою" проводить опитування

Сьогодні відбулася робоча зустріч в рамках опитування Програми "U-LEAD з Європою", спільно з Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування та Київським міжнародним інститутом соціології, щодо інвестицій для місцевого економічного розвитку громади

Опитування проводиться серед 665 ОТГ України, в яких відбулися вибори до 31 грудня 2017 року. В ході опитування буде зібрана інформація про пріоритети інвестицій в місцеву інфраструктуру, що фінансуються за рахунок державних та грантових коштів, стан розвитку приватного сектору в ОТГ, а також про заходи, що приймаються для створення сприятливих умов місцевого розвитку. Сукупні дані по кожному сектору можуть сприяти кращому прийняттю рішень на підставі фактів на національному рівні, в той час як органи місцевого самоврядування будуть заохочені визначити, вдосконалити та впровадити відповідні заходи.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 438
Дата публікації: 13:56 25.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>