Програма "U-LEAD з Європою" проводить опитування
Програма \"U-LEAD з Європою\" проводить опитування

Поділитися новиною:

Програма "U-LEAD з Європою" проводить опитування

Сьогодні відбулася робоча зустріч в рамках опитування Програми "U-LEAD з Європою", спільно з Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування та Київським міжнародним інститутом соціології, щодо інвестицій для місцевого економічного розвитку громади

Опитування проводиться серед 665 ОТГ України, в яких відбулися вибори до 31 грудня 2017 року. В ході опитування буде зібрана інформація про пріоритети інвестицій в місцеву інфраструктуру, що фінансуються за рахунок державних та грантових коштів, стан розвитку приватного сектору в ОТГ, а також про заходи, що приймаються для створення сприятливих умов місцевого розвитку. Сукупні дані по кожному сектору можуть сприяти кращому прийняттю рішень на підставі фактів на національному рівні, в той час як органи місцевого самоврядування будуть заохочені визначити, вдосконалити та впровадити відповідні заходи.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2020 | Переглядів: 326Дата публікації: 13:56 25.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих