ОГОЛОШЕННЯ!
ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади! З метою залучення волонтера із Корпусу миру США в Україні, в рамках проекту «Розвиток громад», розшукуємо родини, які готові прийняти в себе волонтера протягом перших трьох місяців його роботи, а саме з кінця жовтня 2019 року по кінець січня 2020 року.

Спільне проживання та щоденне невимушене спілкування волонтера з членами родини має допомогти йому краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати мову.

Волонтер повинен проживати в кімнаті, яка зачиняється зсередини на замок чи защіпку і укомплектована найнеобхіднішими для проживання меблями та предметами побуту. 
За проживання волонтера в родині буде здійснюватися щомісячна оплата включаючи одноразове харчування волонтера.
Родини мають бути готові прийняти волонтера незалежно від віку, статі, кольору шкіри, тощо.

З пропозиціями та за більш детальною інформацією можна звернутися до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, 1 поверх, тел.: 050-750-17-00 Ірина)

Переглядів: 428
Дата публікації: 20:35 26.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>