ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади! З метою залучення волонтера із Корпусу миру США в Україні, в рамках проекту «Розвиток громад», розшукуємо родини, які готові прийняти в себе волонтера протягом перших трьох місяців його роботи, а саме з кінця жовтня 2019 року по кінець січня 2020 року.

Спільне проживання та щоденне невимушене спілкування волонтера з членами родини має допомогти йому краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати мову.

Волонтер повинен проживати в кімнаті, яка зачиняється зсередини на замок чи защіпку і укомплектована найнеобхіднішими для проживання меблями та предметами побуту.
За проживання волонтера в родині буде здійснюватися щомісячна оплата включаючи одноразове харчування волонтера.
Родини мають бути готові прийняти волонтера незалежно від віку, статі, кольору шкіри, тощо.

З пропозиціями та за більш детальною інформацією можна звернутися до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, 1 поверх, тел.: 050-750-17-00 Ірина)

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2022 | Переглядів: 328Дата публікації: 20:35 26.01.2019