ОГОЛОШЕННЯ!
ОГОЛОШЕННЯ!

Поділитися новиною:

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади! З метою залучення волонтера із Корпусу миру США в Україні, в рамках проекту «Розвиток громад», розшукуємо родини, які готові прийняти в себе волонтера протягом перших трьох місяців його роботи, а саме з кінця жовтня 2019 року по кінець січня 2020 року.

Спільне проживання та щоденне невимушене спілкування волонтера з членами родини має допомогти йому краще адаптуватись до місцевих умов і звичаїв та швидше опанувати мову.

Волонтер повинен проживати в кімнаті, яка зачиняється зсередини на замок чи защіпку і укомплектована найнеобхіднішими для проживання меблями та предметами побуту. 
За проживання волонтера в родині буде здійснюватися щомісячна оплата включаючи одноразове харчування волонтера.
Родини мають бути готові прийняти волонтера незалежно від віку, статі, кольору шкіри, тощо.

З пропозиціями та за більш детальною інформацією можна звернутися до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, 1 поверх, тел.: 050-750-17-00 Ірина)

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2022 | Переглядів: 328Дата публікації: 20:35 26.01.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих