Обережно - тонкий лід!
Обережно - тонкий лід!

Обережно - тонкий лід!

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань ЦЗ та юридичних питань Нововодолазької селищної ради інформує

Нарешті припинилися хуртовини, снігопади – незабаром прийдуть  весняні теплі та сонячні дні.

Тихенько розтають кучугури  снігу та льоду. Та все це несе в собі нову небезпеку – лід на водоймах стає все тоншим і таїть велику небезпеку потрапляння людини у водяну пастку.

Якщо лід на водоймищах здається вам міцним та надійним, це не завжди так, і тому, перед тим як вийти на нього, треба пам’ятати правила безпеки.

Лід завжди тонкий та ламається

- лід не міцний біля стоку води (наприклад, із ферми або фабрики, заводу) де скидають теплу відпрацьовану воду;

- тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід;

- ділянки, покриті товстим прошарком снігу — під снігом лід завжди тонший;

- тонкий лід і там, де б'ють ключі, де швидкий плин або струмок впадає в річку;

- біля берега: лід може не щільно з'єднуватися із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря;

- в період відлиги, дощу, приморозку.

Якщо ви провалилися під лід

Якщо крига під вами проломилася, розставте руки в сторони по краю льоду, щоб утриматися на поверхні і не піти під лід, і кличте на допомогу.

Намагайтеся зберігати спокій, не борсайтеся у воді. Зніміть з себе важкий промоклий верхній одяг, рюкзак.

Намагайтеся не обламувати лід, без різких рухів вибирайтеся на його поверхню, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи ноги. Головне пристосовувати своє тіло для того, щоб воно займало найбільшу площу опори.

Вибравшись із льодового полону, відкотіться, а потім повзіть у той бік, звідки ви прийшли і де міцність льоду, таким чином, перевірена. Незважаючи на те, що ви змокли і холод штовхає вас побігти і зігрітися, будьте обережні до самого берега, а там не зупиняйтеся, поки не опинитеся в теплі.

 Не виходьте на лід без потреби, вчіть своїх дітей правилам безпеки, будьте для них прикладом.

В часи відлиги намагайтеся контролювати місцезнаходження ваших дітей, особливо, якщо дорога з (до) школи проходить поблизу водоймищ.

Я. Гуляєва, провідний спеціаліст сектору взаємодії

з правоохоронними органами, з питань ЦЗ та

юридичних питань  Нововодолазької селищної ради 

Переглядів: 384
Дата публікації: 08:45 05.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>