Обережно - тонкий лід!
Обережно - тонкий лід!

Поділитися новиною:

Обережно - тонкий лід!

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань ЦЗ та юридичних питань Нововодолазької селищної ради інформує

Нарешті припинилися хуртовини, снігопади – незабаром прийдуть  весняні теплі та сонячні дні.

Тихенько розтають кучугури  снігу та льоду. Та все це несе в собі нову небезпеку – лід на водоймах стає все тоншим і таїть велику небезпеку потрапляння людини у водяну пастку.

Якщо лід на водоймищах здається вам міцним та надійним, це не завжди так, і тому, перед тим як вийти на нього, треба пам’ятати правила безпеки.

Лід завжди тонкий та ламається

- лід не міцний біля стоку води (наприклад, із ферми або фабрики, заводу) де скидають теплу відпрацьовану воду;

- тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід;

- ділянки, покриті товстим прошарком снігу — під снігом лід завжди тонший;

- тонкий лід і там, де б'ють ключі, де швидкий плин або струмок впадає в річку;

- біля берега: лід може не щільно з'єднуватися із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря;

- в період відлиги, дощу, приморозку.

Якщо ви провалилися під лід

Якщо крига під вами проломилася, розставте руки в сторони по краю льоду, щоб утриматися на поверхні і не піти під лід, і кличте на допомогу.

Намагайтеся зберігати спокій, не борсайтеся у воді. Зніміть з себе важкий промоклий верхній одяг, рюкзак.

Намагайтеся не обламувати лід, без різких рухів вибирайтеся на його поверхню, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи ноги. Головне пристосовувати своє тіло для того, щоб воно займало найбільшу площу опори.

Вибравшись із льодового полону, відкотіться, а потім повзіть у той бік, звідки ви прийшли і де міцність льоду, таким чином, перевірена. Незважаючи на те, що ви змокли і холод штовхає вас побігти і зігрітися, будьте обережні до самого берега, а там не зупиняйтеся, поки не опинитеся в теплі.

 Не виходьте на лід без потреби, вчіть своїх дітей правилам безпеки, будьте для них прикладом.

В часи відлиги намагайтеся контролювати місцезнаходження ваших дітей, особливо, якщо дорога з (до) школи проходить поблизу водоймищ.

Я. Гуляєва, провідний спеціаліст сектору взаємодії

з правоохоронними органами, з питань ЦЗ та

юридичних питань  Нововодолазької селищної ради 

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2054 | Переглядів: 269Дата публікації: 08:45 05.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих