Впроваджуємо сучасні технології

Впроваджуємо сучасні технології

У селищі Нова Водолага буде встановлено Інформаційний термінал та мобільний додаток «Безпечна громада». Сьогодні відбулося засідання фокус-групи зі збору ідей та пропозицій для функціонального наповнення терміналу та додатку.

Програмне забезпечення інформаційного терміналу та мобільного додатку дозволить значно спростити комунікацію між мешканцями громади та держустановами.
Інформаційний термінал: функції та можливості
Пристрій складається із боксу та спеціально розробленого програмного забезпечення. Термінал може мати такі функції, як: «Новини громади», «Маршрут і розклад руху транспорту», «Графік роботи держустанов», «Звернення до органів влади», «Повідомити про правопорушення», «Опитування» та інше.
Мобільний додаток «Безпечна громада»
Функції мобільного додатку включають функції терміналу та можуть бути значно доповнені іншими можливостями. Наприклад, користувачі через додаток зможуть відмічати небезпечні та проблемні локації, матимуть інтерактивну мапу з геолокацією телефону дитини, де зможуть вказати безпечну зону перебування та отримувати повідомлення, якщо дитина її залишає. Взагалі цей додаток також може стати інструментом для дослідження актуальних потреб у громаді.

Тож, пропонуємо мешканцям громади долучитися до формування переліку сервісів та послуг, які б могли відображатися в інформаційному терміналі і мобільному додатку та є найбільш затребувані саме у нашій громаді.
Як відомо, за автоматизацією майбутнє! Прискоримо цей процес у нашій громаді!

Свої пропозиції та ідеї можна подати до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, 1 поверх або електронною поштою: vodolaga.otg-invest@ukr.net

Інформаційний термінал та мобільний додаток «Безпечна громада» у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді, за співпраці з ГС «Фундація Схід-Захід», буде встановлено в рамках Ініціативи Української Фундації Правової Допомоги при підтримці програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».
Альбом: Впроваджуємо сучасні технології
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2055 | Переглядів: 360Дата публікації: 10:23 05.02.2019