Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Анонс консультаційної зустрічі щодо планування реалізації проектів громадського бюджету у Нововодолазькій ОТГ

Шановні мешканці Нововодолазької ОТГ!

Запрошуємо 12 лютого 2019 року на консультаційну зустріч щодо планування реалізації проектів у Нововодолазькій ОТГ. Захід проходитиме у приміщенні Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14).

Початок о 10.00, реєстрація розпочнеться о 9.30.

До участі у заході запрошуються депутати селищної ради, представники органів місцевого самоврядування, робочої групи з питань громадського бюджету, громадськості, автори проектів, старости, активні мешканці  громади.

Захід буде проводити експертка Фундації ПАУСІ Ірина Стасюк.

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Контактна особа: Ірина Кулик, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, тел.:  +38 050 750 17 00, електронна пошта: vodolaga.otg-invest@ukr.net.

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку» реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2071 | Переглядів: 199Дата публікації: 09:58 11.02.2019