«Практичні аспекти місцевого самоврядування»

«Практичні аспекти місцевого самоврядування»

8-9 лютого 2019 року на Полтавщині в місті Пирятин відбувся дводенний щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування»

Його організаторами виступили Центр Громадянських Ініціатив - ЦЕГРІН спільно з представництвом фонду Фрідріха Науманна за свободу в Україні у партнерстві з Пирятинською міською радою та Громадською організацією "Агенція розвитку Пирятинщини".

Особливість семінару – це його максимально прикладний характер, що створює можливість для найкращого вивчення інструментів, механізмів, технологій місцевого самоврядування. А ще такі заходи гуртують практиків і дослідників місцевого самоврядування з метою обміну успішними ідеями та прикладами самоврядування.

У перший день ми ознайомилися з діяльністю фонду Фрідріха Науманна за Свободу, а також відбулася панельна дискусія на тему: «Людський капітал у місцевій громаді або що робити, коли немає кому робити».

Другого дня відбулася цікава презентація на тему: «Психологічні аспекти у роботі з людським капіталом на рівні громади», яку провела бізнес-тренер, член українського відділення Європейської Асоціації Коучів Надія Копаниця.

Цього ж дня відбулася незабутня екскурсія до ЦНАПу Пирятинської міської ради. Привітно нас зустріла і провела екскурсію керуюча справами, яка ознайомила з офісним приміщенням, історією створення та принципами роботи адміністраторів, переліком та порядком надання адміністративних послуг.

Але на цьому пізнавальні екскурсії не закінчилися, ми відвідали славнозвісний Пирятинський сирзавод.

У ході екскурсії познайомилися з усіма етапами виробництва молочної продукції, відвідали цехи з виробництва твердих та плавлених сирів. Ми були просто вражені професійною майстерністю сироварів та працівників Пирятинського сирзаводу. Високу якість продукції забезпечує їхнє щире вболівання за улюблену справу та найсучасніше технологічне оснащення.

Я дуже рада тому, що провела продуктивно час і отримала масу позитивних емоцій.

Наталія Мантула,

староста Знам’янського старостинського округу

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2075 | Переглядів: 288Дата публікації: 09:28 13.02.2019