«Практичні аспекти місцевого самоврядування»
«Практичні аспекти місцевого самоврядування»

Поділитися новиною:

«Практичні аспекти місцевого самоврядування»

8-9 лютого 2019 року на Полтавщині в місті Пирятин відбувся дводенний щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування»

Його організаторами виступили Центр Громадянських Ініціатив - ЦЕГРІН спільно з представництвом фонду Фрідріха Науманна за свободу в Україні у партнерстві з Пирятинською міською радою та Громадською організацією "Агенція розвитку Пирятинщини".

Особливість семінару – це його максимально прикладний характер, що створює можливість для найкращого вивчення інструментів, механізмів, технологій місцевого самоврядування. А ще такі заходи гуртують практиків і дослідників місцевого самоврядування з метою обміну успішними ідеями та прикладами самоврядування.

У перший день ми ознайомилися з діяльністю фонду Фрідріха Науманна за Свободу, а також відбулася панельна дискусія на тему: «Людський капітал у місцевій громаді або що робити, коли немає кому робити».

Другого дня відбулася цікава презентація на тему: «Психологічні аспекти у роботі з людським капіталом на рівні громади», яку провела бізнес-тренер, член українського відділення Європейської Асоціації Коучів Надія Копаниця.

Цього ж дня відбулася незабутня екскурсія до ЦНАПу Пирятинської міської ради. Привітно нас зустріла і провела екскурсію керуюча справами, яка ознайомила з офісним приміщенням, історією створення та принципами роботи адміністраторів, переліком та порядком надання адміністративних послуг.

Але на цьому пізнавальні екскурсії не закінчилися, ми відвідали славнозвісний Пирятинський сирзавод.

У ході екскурсії познайомилися з усіма етапами виробництва молочної продукції, відвідали цехи з виробництва твердих та плавлених сирів. Ми були просто вражені професійною майстерністю сироварів та працівників Пирятинського сирзаводу. Високу якість продукції забезпечує їхнє щире вболівання за улюблену справу та найсучасніше технологічне оснащення.

Я дуже рада тому, що провела продуктивно час і отримала масу позитивних емоцій.

Наталія Мантула,

староста Знам’янського старостинського округу

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2075 | Переглядів: 288Дата публікації: 09:28 13.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих