«Практичні аспекти місцевого самоврядування»
«Практичні аспекти місцевого самоврядування»

«Практичні аспекти місцевого самоврядування»

8-9 лютого 2019 року на Полтавщині в місті Пирятин відбувся дводенний щорічний семінар «Практичні аспекти місцевого самоврядування»

Його організаторами виступили Центр Громадянських Ініціатив - ЦЕГРІН спільно з представництвом фонду Фрідріха Науманна за свободу в Україні у партнерстві з Пирятинською міською радою та Громадською організацією "Агенція розвитку Пирятинщини".

Особливість семінару – це його максимально прикладний характер, що створює можливість для найкращого вивчення інструментів, механізмів, технологій місцевого самоврядування. А ще такі заходи гуртують практиків і дослідників місцевого самоврядування з метою обміну успішними ідеями та прикладами самоврядування.

У перший день ми ознайомилися з діяльністю фонду Фрідріха Науманна за Свободу, а також відбулася панельна дискусія на тему: «Людський капітал у місцевій громаді або що робити, коли немає кому робити».

Другого дня відбулася цікава презентація на тему: «Психологічні аспекти у роботі з людським капіталом на рівні громади», яку провела бізнес-тренер, член українського відділення Європейської Асоціації Коучів Надія Копаниця.

Цього ж дня відбулася незабутня екскурсія до ЦНАПу Пирятинської міської ради. Привітно нас зустріла і провела екскурсію керуюча справами, яка ознайомила з офісним приміщенням, історією створення та принципами роботи адміністраторів, переліком та порядком надання адміністративних послуг.

Але на цьому пізнавальні екскурсії не закінчилися, ми відвідали славнозвісний Пирятинський сирзавод.

У ході екскурсії познайомилися з усіма етапами виробництва молочної продукції, відвідали цехи з виробництва твердих та плавлених сирів. Ми були просто вражені професійною майстерністю сироварів та працівників Пирятинського сирзаводу. Високу якість продукції забезпечує їхнє щире вболівання за улюблену справу та найсучасніше технологічне оснащення.

Я дуже рада тому, що провела продуктивно час і отримала масу позитивних емоцій.

Наталія Мантула,

староста Знам’янського старостинського округу

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 324
Дата публікації: 09:28 13.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>