Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»
Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Сьогодні, у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбулася консультаційна зустріч з питань планування реалізації проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

Захід відбувся у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»,  який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка  територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньопереміщених осіб», що  виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду  Німеччини.

Головним спікером виступила експертка Фундації ПАУСІ Ірина Стасюк.

Також у консультаційній зустрічі взяли участь: представники органів місцевого самоврядування, члени Координаційної ради з питань впровадження та реалізації Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ, автори проектів, старости та активні мешканці громади.

Всі присутні мали змогу обговорити питання стосовно ключових засад Бюджету участі, оцінки його етапів та ходу  реалізації проектів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ, поданих у 2018 році.

Окрім того, учасники зустрічі виконали практичну вправу "Планування дій щодо  удосконалення етапу реалізації проектів та Бюджету участі в цілому".

Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Альбом: БУ
Переглядів: 446
Дата публікації: 15:50 12.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>