Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Сьогодні, у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбулася консультаційна зустріч з питань планування реалізації проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

Захід відбувся у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»,  який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка  територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньопереміщених осіб», що  виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду  Німеччини.

Головним спікером виступила експертка Фундації ПАУСІ Ірина Стасюк.

Також у консультаційній зустрічі взяли участь: представники органів місцевого самоврядування, члени Координаційної ради з питань впровадження та реалізації Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ, автори проектів, старости та активні мешканці громади.

Всі присутні мали змогу обговорити питання стосовно ключових засад Бюджету участі, оцінки його етапів та ходу  реалізації проектів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ, поданих у 2018 році.

Окрім того, учасники зустрічі виконали практичну вправу "Планування дій щодо  удосконалення етапу реалізації проектів та Бюджету участі в цілому".

Альбом: БУ
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2076 | Переглядів: 208Дата публікації: 15:50 12.02.2019