Нововодолажчани святкують День Святого Валентина

Нововодолажчани святкують День Святого Валентина

Сьогодні, у центральному парку селища, відбулися святкові заходи присвячені святу всіх закоханих

«Мороз і сонце – день чудовий»… Саме такими словами можна було описати погоду, яка подарувала усім нам прекрасний настрій у День Святого Валентина. Налаштовувала на романтичну атмосферу і мелодійна музика, яка ще зранку лунала у парку Ювілейному, привертаючи увагу перехожих: працівники відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради готували для мешканців громади захід, присвячений Дню закоханих!

День Святого Валентина – це ще один привід обмінятися подарунками, квітами, поцілунками, валентинками... І попри те, що в кожній країні святкують його по-різному, всіх об’єднує дещо спільне – це нагода вкотре сказати один одному про почуття.

Креативно, весело і незвичайно пройшло це свято у Новій Водолазі. Жінки, чоловіки, дітлахи, молодь… Центральний парк селища сповнювався веселими голосами односельців, які прийшли сюди зарядитися позитивом і ...

Об 11 годині розпочався жартівливий захід під назвою «Весілля на один день». Методист Молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру Оксана Васильєва запропонувала присутнім парам стати на весільний рушник і 24 години виконувати роль чоловіка та дружини: «Любов – це величезна нагорода, яку Бог подарував людині. Сьогодні ви можете укласти союз аж на 24 години, і на наших із вами очах  народиться нова сімя!».

Того святкового дня поєднали свої серця наші односельці, 51-річний Андрій та 39-річна Людмила Онацькі, яка, до речі, 15 лютого мала відсвяткувати свій День народження. Андрій Михайлович розповів: «У шлюбі ми - щасливих 13 років, виховуємо двох донечок: 9-річну Світланку і 12-річну Тетянку. Я кохаю свою дружину! Хіба можливо не одружитися на ній вдруге?»

Приємно, що у заході «Весілля на один день» взяли участь люди, почуття яких випробував час. Неозброєним оком було видно, що ця пара – закохана!

Перед офіційною церемонією одруження ведуча запропонувала молодим сказати один одному тільки найкращі компліменти. Кохана, любий, чарівна, чуйний… Кожне нове слово відгукувалося і у серцях присутніх, які захоплювалися ніжністю і любов’ю Андрія і Людмили Онацьких.

«Чи готові ви протягом цього дня 100 разів поцілувати і обійняти один одного, кожну годину говорити «Я тебе кохаю», зробити 10 романтичних фото, зробити сюрприз своїй половинці?» – запитала у молодих Оксана Васильєва, яка бездоганно виконала роль реєстратора шлюбу.

Під урочистий марш Мендельсона Андрія і Людмилу знову було оголошено чоловіком і дружиною! «Гірко», келих з іскристим шампанським, букет для нареченої – все було так, як тринадцять років тому. На згадку про той незабутній день працівники відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради вручили подружжю свідоцтво про шлюб та солодкий подарунок.

Та на цьому свято не закінчилося. Кожен бажаючий міг сфотографуватися у чудовій фотозоні, яка, до речі, працювала до ранку наступного дня. Усі присутні отримали червоні кульки у формі сердець, тематичні жуйки «Кохання – це…», а ще почули романтичний гороскоп для усіх знаків зодіаку.

Поділилися своїми враженнями від заходу і Микола та Яна Гуляєві: «Спасибі усім, хто був причетний до організації цього свята. Фотозона – неперевершена, ми вже уявляємо, якою вона буде увечері, коли ввімкнуться ліхтарики!».

Різні віки, мови, люди… Єдине — кохання. Воно - як вогонь і лід, поезія і проза, грім і блискавиця, все, що було і буде… Воно зігріває нас у свята і будні.

Нехай же незабутній настрій і почуття закоханості, які залишилися після заходу, стануть постійними супутниками у вашому житті, шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади!

Альбом: Нововодолажчани святкують День Святого Валентина
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2084 | Переглядів: 573Дата публікації: 13:35 14.02.2019