"Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану . . ."
\"Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану . . .\"

Поділитися новиною:

"Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану . . ."

Сьогодні, 15 лютого 2019 року, відзначається 30-річниця виведення військ з Республіки Афганістан та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні  учасники бойових дій на території інших держав та воїни-афганці!

Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні та при врятуванні бойових товаришів.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

У глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаємося до тих, хто живе поряд з нами. 

Від усього серця бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2085 | Переглядів: 295Дата публікації: 08:34 15.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих