Підсумкова медична рада
Підсумкова медична рада

Підсумкова медична рада

18 лютого відбулась підсумкова спільна медична рада Комунальних некомерційних підприємств медичної галузі Нововодолазького району

Основні напрацювання за минулий рік у своїй доповіді, яка супроводжувалась презентаційним відео-матеріалом, представила головний лікар КНП «ЦПМСД» Нововодолазької селищної ради Л.М. Мороз.

Протягом 2018 року, завдяки матеріальній та моральній підтримці селищного голови О. С. Єсіна  та депутатського корпусу об’єднаної територіальної громади заклади охорони здоров’я громади працювали стабільно.

Проводилась робота з впровадження реформи, а саме  робочі місця лікарів, медичних сестер  дооснащувались медичним обладнанням, устаткуванням, засобами для експрес- діагностики.

Було впроваджено електронну систему, що дало змогу лікарям закладу укласти декларації з 91% мешканців громади.

З липня місяця заклад перейшов на нову модель фінансування з Національної служби охорони здоров’я.

З позитивних показників було відзначено зменшення первинного виходу на інвалідність серед дітей, зниження  захворюваності на туберкульоз, покращення флюорографічного обстеження населення.

Збільшилась кількість пролікованих хворих в денних стаціонарах та стаціонарах вдома.

За Урядовою програмою «Доступні ліки» мешканці об’єднаної територільної громади протягом року отримали медикаменти на суму 561 тис.грн.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 591
Дата публікації: 10:33 20.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>