Підсумкова медична рада

Підсумкова медична рада

18 лютого відбулась підсумкова спільна медична рада Комунальних некомерційних підприємств медичної галузі Нововодолазького району

Основні напрацювання за минулий рік у своїй доповіді, яка супроводжувалась презентаційним відео-матеріалом, представила головний лікар КНП «ЦПМСД» Нововодолазької селищної ради Л.М. Мороз.

Протягом 2018 року, завдяки матеріальній та моральній підтримці селищного голови О. С. Єсіна  та депутатського корпусу об’єднаної територіальної громади заклади охорони здоров’я громади працювали стабільно.

Проводилась робота з впровадження реформи, а саме  робочі місця лікарів, медичних сестер  дооснащувались медичним обладнанням, устаткуванням, засобами для експрес- діагностики.

Було впроваджено електронну систему, що дало змогу лікарям закладу укласти декларації з 91% мешканців громади.

З липня місяця заклад перейшов на нову модель фінансування з Національної служби охорони здоров’я.

З позитивних показників було відзначено зменшення первинного виходу на інвалідність серед дітей, зниження  захворюваності на туберкульоз, покращення флюорографічного обстеження населення.

Збільшилась кількість пролікованих хворих в денних стаціонарах та стаціонарах вдома.

За Урядовою програмою «Доступні ліки» мешканці об’єднаної територільної громади протягом року отримали медикаменти на суму 561 тис.грн.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2092 | Переглядів: 346Дата публікації: 10:33 20.02.2019