«Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»

14-15 лютого 2019 року у м. Львів було проведено 2-х денний тренінг на тему «Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»

У рамках реалізації проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», 14-15 лютого 2019 року  у м. Львів було проведено 2-х денний тренінг на тему «Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб», що передбачено комплексною навчальною програмою «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в ОТГ».

Для участі у тренінгу були направлені: спеціаліст ІІ категорії відділу у справах дітей сім’ї, та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Вікторія Кузьоменська та фахівець із соціальної роботи відділу у справах дітей сім’ї, та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Нечмоглод, які безпосередньо працюють із вразливими сім’ями, дітьми/особами.

Програма тренінгу передбачала підготовку вищезазначених спеціалістів (кейс-менеджерів), які здійснюють соціальну роботу та ведуть випадки сімей/осіб, які потрапили в складні життєві обставини, представляють їхні інтереси, забезпечують доступ до необхідних послуг, оцінюють їх ефективність та інше.

Альбом:
Дата публікації: 15:31 18.02.2019