«Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»
«Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»

«Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»

14-15 лютого 2019 року у м. Львів було проведено 2-х денний тренінг на тему «Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»

У рамках реалізації проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», 14-15 лютого 2019 року  у м. Львів було проведено 2-х денний тренінг на тему «Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб», що передбачено комплексною навчальною програмою «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в ОТГ».

 Для участі у тренінгу були направлені: спеціаліст ІІ категорії відділу у справах дітей сім’ї, та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Вікторія Кузьоменська та фахівець із соціальної роботи відділу у справах дітей сім’ї, та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Нечмоглод, які безпосередньо працюють із вразливими сім’ями, дітьми/особами.

Програма тренінгу передбачала підготовку вищезазначених спеціалістів (кейс-менеджерів), які здійснюють соціальну роботу та ведуть випадки сімей/осіб, які потрапили в складні життєві обставини, представляють їхні інтереси, забезпечують доступ до необхідних послуг, оцінюють їх ефективність та інше.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 786
Дата публікації: 15:31 18.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>