«Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»
«Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»

Поділитися новиною:

«Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»

14-15 лютого 2019 року у м. Львів було проведено 2-х денний тренінг на тему «Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб»

У рамках реалізації проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», 14-15 лютого 2019 року  у м. Львів було проведено 2-х денний тренінг на тему «Соціальна робота в громаді: ведення випадку та оцінка потреб», що передбачено комплексною навчальною програмою «Запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг в ОТГ».

 Для участі у тренінгу були направлені: спеціаліст ІІ категорії відділу у справах дітей сім’ї, та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Вікторія Кузьоменська та фахівець із соціальної роботи відділу у справах дітей сім’ї, та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Нечмоглод, які безпосередньо працюють із вразливими сім’ями, дітьми/особами.

Програма тренінгу передбачала підготовку вищезазначених спеціалістів (кейс-менеджерів), які здійснюють соціальну роботу та ведуть випадки сімей/осіб, які потрапили в складні життєві обставини, представляють їхні інтереси, забезпечують доступ до необхідних послуг, оцінюють їх ефективність та інше.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2095 | Переглядів: 601Дата публікації: 15:31 18.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих