СЕМІНАР-ТРЕНІНГ: ВЧИМОСЯ УПРАВЛЯТИ ЗЕМЛЯМИ ОТГ
СЕМІНАР-ТРЕНІНГ: ВЧИМОСЯ УПРАВЛЯТИ ЗЕМЛЯМИ ОТГ

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ: ВЧИМОСЯ УПРАВЛЯТИ ЗЕМЛЯМИ ОТГ

Днями в приміщенні Харківської обласної ради відбувся семінар-тренінг, участь у якому взяла і начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва податків і зборів Нововодолазької селищної ради Світлана Семикрас.

З  18 по 20 лютого 2019 року в приміщенні Харківської обласної ради на виконання Програми Місцевого системного розвитку Фондом «Східна Європа» у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом  в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»  відбувся семінар-тренінг, участь у якому взяла і начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва податків і зборів Нововодолазької селищної ради Світлана Семикрас.

Учасники тренінгу мали можливість отримати знання та практичні навички щодо застосування  інструментарію управління землями ОТГ, організації та здійснення управління земельними ресурсами в межах територій ОТГ, що, безперечно, сприятиме  у вирішенні проблеми землеустрою в громаді, прийнятті обґрунтованих рішень щодо земельних питань, які будуть зрозумілими та прозорими для громадян.

На семінарі було проведено консультацію з юристами щодо застосування законодавства в частині розпорядження земельними ділянками сільгосппризначення, які розташовані  за межами населених пунктів. Як відомо, право розпорядження ними до нашої ОТГ перейшло влітку минулого року.

Завдяки  проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»   громада отримає повну картину щодо того, яке майно та землі ніким не використовується; які землі потребують особливих дій для підвищення родючості грунтів; які земельні ділянки використовуються без належним чином оформлених документів та інше. Дякуючи даному проекту та чіткому алгоритму дій  працівників органів місцевого самоврядування, можна буде досягти покращення якості життя в сільській місцевості, прозорості, відкритості та вільного доступу до реєстру  земель, який на даний час створюється і в нашій громаді, наповнення та збільшення бюджету ОТГ.

З метою забезпечення прозорості розпорядження землями громади  та залучення громадськості до процесу планування та раціонального використання земель,  населення та інші зацікавлені особи матимуть доступ до інформації про сучасний стан та обмеження у використанні земель на території ОТГ. А саме будуть оприлюднені схеми сучасного використання земель, схеми обмежень у використанні земель, інформації про межі режимоутворюючих об’єктів  на сайті ОТГ та в роздрукованій формі в приміщенні селищної ради.

На тренінгу  також було обговорено питання інвентаризації земель, яке для нашої Нововодолазької ОТГ є особливо актуальним. Адже  на часі проведення повної інвентаризації земель Нововодолазької об’єднаної територіальної громади, завдяки якому  будуть створені нові умови для розвитку бізнесу, залучення інвестицій та створення сприятливих умови для розвитку громади.

Альбом: земля
Альбом: земля
Альбом: земля
Альбом: земля
Альбом: земля
Переглядів: 452
Дата публікації: 14:40 25.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>