До уваги суб’єктів декларування!

До уваги суб’єктів декларування!

Нововодолазька селищна рада нагадує, що з 01 січня 2019 року розпочався черговий етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація) зобов’язані подати:

- депутати Нововодолазької селищної ради VIIІ скликання та посадові особи місцевого самоврядування;

- посадові особи юридичних осіб публічного права (керівники комунальних закладів Нововодолазької селищної ради, крім керівників комунальних закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціального обслуговування населення);

- особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Декларація за 2018 рік  має бути подана особисто суб’єктом декларування  шляхом заповнення відповідної форми на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://nazk.gov.ua) з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, до 1 квітня 2019 року.

З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Детальну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації можна переглянути на веб-сайті НАЗК  у розділах «Он-лайн навчання» та «Роз’яснення для суб’єктів декларування».

Наголошуємо про персональну відповідальність за неподання, несвоєчасне подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або за подання у ній завідомо недостовірних відомостей.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2104 | Переглядів: 130Дата публікації: 13:26 21.02.2019