Перший «Форум лідерів змін Харківської області»

Перший «Форум лідерів змін Харківської області»

14 грудня 2018 року у Харкові відбувся Перший «ФОРУМ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «СОЛІДАРНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ НДО, ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ — ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

Захід було організовано Благодійним фондом «Харків з Тобою», за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Фонду Конрада Аденауера в Україні, форум відбувся у конференц-залі Обласного спортивного комплексу «Металіст». Президент Харківського університетського консорціуму д.соц.н., проф. Людмила Бєлова виступила з основною доповіддю на тему «Харківський університетський консорціум – нова інтелектуальна традиція» під час роботи першої панельної дискусії, яка була присвячена «каталізаторам» змін в соціальному секторі (наука, культура, медицина, освіта). Під час заключної панельної дискусії одноголосно було визначено, що перш ніж «летіти підкорювати світ, ми повинні зробити себе ефективними». Тому наскрізною темою Форуму було обрано слово – «Результат». Була розроблена дорожня карта спільної дії в регіоні, а також пропозиції до Агенції регіонального розвитку.

Джерело інформації: Юнікон

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2107 | Переглядів: 40Дата публікації: 10:00 14.12.2018