Перший «Форум лідерів змін Харківської області»
Перший «Форум лідерів змін Харківської області»

Перший «Форум лідерів змін Харківської області»

14 грудня 2018 року у Харкові відбувся Перший «ФОРУМ ЛІДЕРІВ ЗМІН ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «СОЛІДАРНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ НДО, ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ — ЗАПОРУКА СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

 Захід було організовано Благодійним фондом «Харків з Тобою», за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Фонду Конрада Аденауера в Україні, форум відбувся у конференц-залі Обласного спортивного комплексу «Металіст». Президент Харківського університетського консорціуму д.соц.н., проф. Людмила Бєлова виступила з основною доповіддю на тему «Харківський університетський консорціум – нова інтелектуальна традиція» під час роботи першої панельної дискусії, яка була присвячена «каталізаторам» змін в соціальному секторі (наука, культура, медицина, освіта). Під час заключної панельної дискусії одноголосно було визначено, що перш ніж «летіти підкорювати світ, ми повинні зробити себе ефективними». Тому наскрізною темою Форуму було обрано слово – «Результат». Була розроблена дорожня карта спільної дії в регіоні, а також пропозиції до Агенції регіонального розвитку.

Джерело інформації: Юнікон

Переглядів: 215
Дата публікації: 10:00 14.12.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>