До уваги активних та небайдужих мешканців Нововодолазької селищної ОТГ!!!
До уваги активних та небайдужих мешканців Нововодолазької селищної ОТГ!!!

До уваги активних та небайдужих мешканців Нововодолазької селищної ОТГ!!!

Пропонуємо мешканцям громади долучитися та надати свої пропозиції щодо удосконалення етапів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ

З 2018 року у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді впроваджено Бюджет участі (громадський бюджет). Здійснюючи моніторинг і аналіз процесу впровадження та реалізації Бюджету участі у нашій громаді, пропонуємо мешканцям громади долучитися та надати свої пропозиції щодо удосконалення етапів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ, а саме:

- організація, проведення промоційної та інформаційної кампаній;

- порядок подання проектів;

- оформлення проектної заявки;

- організація, проведення голосування (способи голосування, пункти для голосування та ін.)

З діючим положенням можна ознайомитись за посиланням: http://vodolaga-gromada.gov.ua/info/page/2346

Свої пропозиції та ідеї можна надати до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, перший поверх або надіслати на електронну пошту: vodolaga.otg-invest@ukr.net.

ІНІЦІЮЙ! ПІДТРИМУЙ! ВПЛИВАЙ!

 

Переглядів: 455
Дата публікації: 14:19 27.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>