До уваги активних та небайдужих мешканців Нововодолазької селищної ОТГ!!!
До уваги активних та небайдужих мешканців Нововодолазької селищної ОТГ!!!

Поділитися новиною:

До уваги активних та небайдужих мешканців Нововодолазької селищної ОТГ!!!

Пропонуємо мешканцям громади долучитися та надати свої пропозиції щодо удосконалення етапів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ

З 2018 року у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді впроваджено Бюджет участі (громадський бюджет). Здійснюючи моніторинг і аналіз процесу впровадження та реалізації Бюджету участі у нашій громаді, пропонуємо мешканцям громади долучитися та надати свої пропозиції щодо удосконалення етапів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ, а саме:

- організація, проведення промоційної та інформаційної кампаній;

- порядок подання проектів;

- оформлення проектної заявки;

- організація, проведення голосування (способи голосування, пункти для голосування та ін.)

З діючим положенням можна ознайомитись за посиланням: http://vodolaga-gromada.gov.ua/info/page/2346

Свої пропозиції та ідеї можна надати до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, перший поверх або надіслати на електронну пошту: vodolaga.otg-invest@ukr.net.

ІНІЦІЮЙ! ПІДТРИМУЙ! ВПЛИВАЙ!

 

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2121 | Переглядів: 300Дата публікації: 14:19 27.02.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих