«Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ»

«Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ»

Нововодолазька ОТГ отримала комплект обладнання енергоменеджерів

5 березня 30 об’єднаних громад – учасниць ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ» отримали комплекти обладнання енергоменеджерів. Кожен комплект складається з фахових інструментів для вимірювання технічних параметрів енергоефективності та є необхідним для роботи енергоменеджера.

Ініціатива «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ» впроваджується за дорученням Програми «U-LEAD з Європою» проектом GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ» з вересня 2018 року та триватиме до кінця 2019 року.

Пілотні громади, в числі котрих і Нововодолазька ОТГ, на чолі з заступником селищного голови з питань розвитку територій громади Віталієм Столяренком та головним спеціалістом відділу державного  архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної ради Віталієм Мартиненком, вже пройшли низку тренінгів та практичних заходів з муніципального енергоменеджменту і розпочали його впровадження на місцях, що, як очікується, забезпечить економію енергоспоживання на рівні мінімум 5% сукупних витрат на енергетичні ресурси. Враховуючи загальні витрати на енергоресурси у 2018 році, 30 пілотних ОТГ зможуть заощадити більше 15 млн грн на рік у майбутньому.

Джерело інформації:

Харківський центр розвитку місцевого самоврядування

Енергетичний менеджмент в українських містах

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2133 | Переглядів: 128Дата публікації: 11:45 07.03.2019