«Яскраві діти України»
«Яскраві діти України»

«Яскраві діти України»

Днями на головній сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка відбувся Гала-концерт другого сезону Харківського обласного етапу Національного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

 Свято музики та яскравих талантів подарували найталановитіші діти з різних куточків Харківщини. До обласного фіналу конкурсу «Яскраві діти України» цьогоріч вийшли 22 учасники.  Нововодолазьку ОТГ представляла Наталія Калініна, учениця Дитячої школи мистецтв смт Нова Водолага та Нововодолазького ліцею №3 Нововодолазької селищної ради.

В залі аншлаг. До театру з"їхались вболівальники зі всього Харківського регіону аби підтримати свого конкурсанта. Та найсильніша і найгучніша підтримка була у Наталії. Це й недивно, бо підтримати її приїхали друзі – вихованці молодіжного клубу «Джура» та однокласники.

До складу журі цього року ввійшли: голова журі – Юлія Світлична, голова ХОДА; Руслан Квінта, український музичний продюсер і композитор; ILLARIA, українська співачка, композитор, викладач; Сергій Бабкін, український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень; Віра Кекелія, українська співачка, фіналістка шоу «Голос країни - 7»; Ольга Цибульська, українська співачка, теле- і радіоведуча.

Спеціальними гостями були Представник Президента у Верховній Раді України Ірина Луценко і Засновник конкурсу народний депутат України Ярослав Москаленко.

Особливістю конкурсу було те, що  виступи юних виконавців проходили під акомпанемент живого оркестру The Bright Band, керівником якого є Іван Лопухов, засновник Київської студії звукозапису UpGradeRecords. Для більшості дітей це було вперше в житті. Але найбільшою родзинкою було те, що Наталії вдалося отримати майстер-класи з вокалу Рімми Шаповалової, Заслуженої артистки України,  вокального тренера телепроектів «Голос Країни», «Голос. Діти», «Суперзірка», «Євробачення», «Дитяче Євробачення» та Євгенії Дубової,  вокального тренера телепроектів «Голос Країни», «Голос. Діти».

Тож, вітаємо нашу фіналістку!  Пишаємося тим, що в Нововодолазькій ОТГ є такі талановиті яскраві діти, справжні зірки. Наталіє, бажаємо тобі не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до нових перемог!

Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Альбом: «Яскраві діти України»
Переглядів: 505
Дата публікації: 12:47 07.03.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>