«Яскраві діти України»

«Яскраві діти України»

Днями на головній сцені Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенка відбувся Гала-концерт другого сезону Харківського обласного етапу Національного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України»

Свято музики та яскравих талантів подарували найталановитіші діти з різних куточків Харківщини. До обласного фіналу конкурсу «Яскраві діти України» цьогоріч вийшли 22 учасники.  Нововодолазьку ОТГ представляла Наталія Калініна, учениця Дитячої школи мистецтв смт Нова Водолага та Нововодолазького ліцею №3 Нововодолазької селищної ради.

В залі аншлаг. До театру з"їхались вболівальники зі всього Харківського регіону аби підтримати свого конкурсанта. Та найсильніша і найгучніша підтримка була у Наталії. Це й недивно, бо підтримати її приїхали друзі – вихованці молодіжного клубу «Джура» та однокласники.

До складу журі цього року ввійшли: голова журі – Юлія Світлична, голова ХОДА; Руслан Квінта, український музичний продюсер і композитор; ILLARIA, українська співачка, композитор, викладач; Сергій Бабкін, український музикант, актор, автор і виконавець власних пісень; Віра Кекелія, українська співачка, фіналістка шоу «Голос країни - 7»; Ольга Цибульська, українська співачка, теле- і радіоведуча.

Спеціальними гостями були Представник Президента у Верховній Раді України Ірина Луценко і Засновник конкурсу народний депутат України Ярослав Москаленко.

Особливістю конкурсу було те, що  виступи юних виконавців проходили під акомпанемент живого оркестру The Bright Band, керівником якого є Іван Лопухов, засновник Київської студії звукозапису UpGradeRecords. Для більшості дітей це було вперше в житті. Але найбільшою родзинкою було те, що Наталії вдалося отримати майстер-класи з вокалу Рімми Шаповалової, Заслуженої артистки України,  вокального тренера телепроектів «Голос Країни», «Голос. Діти», «Суперзірка», «Євробачення», «Дитяче Євробачення» та Євгенії Дубової,  вокального тренера телепроектів «Голос Країни», «Голос. Діти».

Тож, вітаємо нашу фіналістку!  Пишаємося тим, що в Нововодолазькій ОТГ є такі талановиті яскраві діти, справжні зірки. Наталіє, бажаємо тобі не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до нових перемог!

Альбом: «Яскраві діти України»
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2134 | Переглядів: 186Дата публікації: 12:47 07.03.2019