Шановні працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Сьогодні, 17 березня своє професійне свято відзначають люди, котрі забезпечують комфортом та теплом наші оселі – це працівники житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення.

Від надійності та якості надання житлово-комунальних послуг, від вашого професіоналізму та відповідальності багато в чому залежить благополуччя кожного будинку, кожної родини, добробут, гарний настрій, а інколи і здоров’я кожної людини. Ваша праця забезпечує не лише життєво важливі потреби громадян, а і належне функціонування всіх галузей господарства.

Прийміть у цей святковий день слова щирої вдячності за вашу самовіддану, відповідальну та почесну працю!

Хочу побажати вам професійної майстерності, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання своїх обов’язків, доброго здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру й злагоди у вашому домі, професійних успіхів і нових трудових здобутків на благо розквіту нашої громади  і звичайно подяки та поваги від людей!

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2140 | Переглядів: 99Дата публікації: 08:00 17.03.2019