«Наш ЦНАП - вашими очима»

«Наш ЦНАП - вашими очима»

Сьогодні у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбулося засідання за круглим столом на тему: «Наш ЦНАП - вашими очима»

Даний захід був організований Центром надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради в рамках Менторської програми "Удосконалення адміністративних та соціальних послуг у Харківській і Запорізькій областях", яка впроваджується за підтримки Німецької Федеральної компанії GIZ. На заході були присутні: депутати та працівники структурних підрозділів селищної ради, представники освітніх, культурних, медичних закладів громади, старости старостинських округів, представники Нововодолазького районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України Харківської області, фізичні особи-підприємці та ін.

Начальник ЦНАПу Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок та заступник селищного голови з правових питань Аліна Єфіменко  ознайомили всіх присутніх з метою заходу, докладно розповіли про результати діяльності та аналіз роботи Центру.

Вікторія Юріївна представила презентаційний матеріал, де детально розповіла про роботу ЦНАПу, послуги,  які надаються, результати діяльності за 2018 рік та запропонувала всім присутнім розділитися на дві робочі групи для обговорення питання щодо покращення послуг та можливості введення нових послуг для більш комфортного обслуговування населення.

Учасники заходу взяли активну участь в обговоренні представлених тем, з’ясували переваги та недоліки функціонування Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради, надали рекомендації щодо покращення його роботи. Присутні висловили багато конструктивних пропозицій, які будуть доопрацьовані та  узагальнені для подальшої роботи ЦНАПу.

Впевнені, що мешканці громади мають стати партнерами, щоб спільними зусиллями підвищувати якість адміністративних послуг, поширювати позитивний досвід і напрацьовувати рекомендації.

За результатами проведення круглого столу запропоновано започаткувати взаємодію громади і влади для функціонування дієвого ЦНАП шляхом створення громадського клубу при Центрі надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради як дієвого осередку, де будуть обговорюватися нагальні питання у сфері надання адміністративних послуг.

Альбом: «Наш ЦНАП - вашими очима»
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2143 | Переглядів: 230Дата публікації: 13:51 12.03.2019