До уваги мешканців громади!!!
До уваги мешканців громади!!!

До уваги мешканців громади!!!

З квітня 2019 року у рамках проекту Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади «Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО «Новий відлік» розпочинається БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС БІЗНЕС-НАВЧАННЯ (тренінгів).

Запрошуємо до участі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО, членів їх сімей та мешканців Нововодолазької громади (25% від загальної кількості учасників).

Учасники, які мають бажання розпочати власний бізнес та мають актуальні бізнес-ідеї зможуть пройти навчання за наступними модулями:

«Психологія підприємницької діяльності»;

«Основи бізнес-планування. Написання бізнес-пропозицій»;

«Законодавчі основи створення та ведення малого бізнесу. Принципи побудови відносин з контролюючими органами»;

«Основи бухгалтерського, податкового та кадрового обліку на малих підприємствах»;

«Основи маркетингу. Просування власного продукту на ринку»;

«Основи управління персоналом. Створення ефективної команди»;

«Основи розробки і написання бізнес-планів та ефективної презентації бізнес-планів потенційним інвесторам»;

«Управління фінансами»;

«Управління витратами та вдосконалення операційних процесів при проведенні закупівель чи продажів»;

«Фандрейзинг та залучення не кредитних ресурсів»;

«Управлінський облік».

За підтримки менторів учасниками будуть розроблені та написані бізнес-плани власних проектів. Серед бізнес-планів учасників проводитиметься конкурс з залученням провідних фахівців та успішних підприємців, за результатами якого надаватиметься підтримка проектам учасників, шляхом сприяння закупівлі товарів та послуг для початку або розширення своєї справи згідно з бізнес-планом учасника.

Також будуть проведені тренінги професійної орієнтації та підвищення кваліфікації серед представників цільової аудиторії, які знаходяться у кризі зайнятості та не можуть знайти роботу через брак професійного досвіду або недостатній рівень кваліфікації. Проводитимуться Ярмарки вакансій для представників цільової аудиторії.На ярмарках буде здійснюватися проведення мотиваційних семінарів з залученням найкращих практик серед представників громади, які успішно працевлаштувались або відкрили власний бізнес; проведеннятренінгів для пошукачів роботи з метою підвищення ефективностіповедінки на ринку праці – використання різних джерел пошуку вакансій, отримання навичок аналізу ринку праці, складання резюме та проходження співбесіди; кар’єрне консультування осіб, які взяли участь у Ярмарку вакансій та знаходяться у кризі зайнятості, безпосередньо на заході та після його проведення.

Тож, якщо ви бажаєте взяти участь у проекті або отримати більш детальну інформацію, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, звертайтеся до відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, перший поверх, електронною поштою: vodolaga.otg-invest@ukr.net чи телефонуйте за номером +38(050) 750-17-00

Субпроект Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади «Центр розвитку підприємницьких ініціатив  ВПО та ветеранів АТО «Новий відлік» реалізується Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, за кошти Світового банку у рамках Гранту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей».

Переглядів: 444
Дата публікації: 16:26 19.03.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>