До уваги мешканців громади!!!

З квітня 2019 року у рамках проекту Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади «Центр розвитку підприємницьких ініціатив ВПО та ветеранів АТО «Новий відлік» розпочинається БЕЗКОШТОВНИЙ КУРС БІЗНЕС-НАВЧАННЯ (тренінгів).

Запрошуємо до участі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО, членів їх сімей та мешканців Нововодолазької громади (25% від загальної кількості учасників).

Учасники, які мають бажання розпочати власний бізнес та мають актуальні бізнес-ідеї зможуть пройти навчання за наступними модулями:

«Психологія підприємницької діяльності»;

«Основи бізнес-планування. Написання бізнес-пропозицій»;

«Законодавчі основи створення та ведення малого бізнесу. Принципи побудови відносин з контролюючими органами»;

«Основи бухгалтерського, податкового та кадрового обліку на малих підприємствах»;

«Основи маркетингу. Просування власного продукту на ринку»;

«Основи управління персоналом. Створення ефективної команди»;

«Основи розробки і написання бізнес-планів та ефективної презентації бізнес-планів потенційним інвесторам»;

«Управління фінансами»;

«Управління витратами та вдосконалення операційних процесів при проведенні закупівель чи продажів»;

«Фандрейзинг та залучення не кредитних ресурсів»;

«Управлінський облік».

За підтримки менторів учасниками будуть розроблені та написані бізнес-плани власних проектів. Серед бізнес-планів учасників проводитиметься конкурс з залученням провідних фахівців та успішних підприємців, за результатами якого надаватиметься підтримка проектам учасників, шляхом сприяння закупівлі товарів та послуг для початку або розширення своєї справи згідно з бізнес-планом учасника.

Також будуть проведені тренінги професійної орієнтації та підвищення кваліфікації серед представників цільової аудиторії, які знаходяться у кризі зайнятості та не можуть знайти роботу через брак професійного досвіду або недостатній рівень кваліфікації. Проводитимуться Ярмарки вакансій для представників цільової аудиторії.На ярмарках буде здійснюватися проведення мотиваційних семінарів з залученням найкращих практик серед представників громади, які успішно працевлаштувались або відкрили власний бізнес; проведеннятренінгів для пошукачів роботи з метою підвищення ефективностіповедінки на ринку праці – використання різних джерел пошуку вакансій, отримання навичок аналізу ринку праці, складання резюме та проходження співбесіди; кар’єрне консультування осіб, які взяли участь у Ярмарку вакансій та знаходяться у кризі зайнятості, безпосередньо на заході та після його проведення.

Тож, якщо ви бажаєте взяти участь у проекті або отримати більш детальну інформацію, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, звертайтеся до відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, перший поверх, електронною поштою: vodolaga.otg-invest@ukr.net чи телефонуйте за номером +38(050) 750-17-00

Субпроект Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади «Центр розвитку підприємницьких ініціатив  ВПО та ветеранів АТО «Новий відлік» реалізується Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, за кошти Світового банку у рамках Гранту «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей».

Дата публікації: 16:26 19.03.2019