Нововодолазька ОТГ: ділимося досвідом, говоримо про успіхи

Нововодолазька ОТГ: ділимося досвідом, говоримо про успіхи

Зі створенням Нововодолазької селищної територіальної громади відбулося чимало позитивних змін.

Крок за кроком ми йдемо шляхом розвитку, навчаючись кращим практикам реформи децентралізації.

Пишаємося тим, що вже маємо і свій власний досвід, яким охоче ділимося з іншими громадами. Так, 19 березня Нововодолазька селищна рада приймала гостей. До нас завітали представники регіонального відділення Асоціації міст України, об’єднаних територіальних громад м.Суми.

У актовій залі Нововодолазької селищної ради відбувся захід, у ході якого було обговорено чимало важливих питань.

До  гостей звернувся Нововодолазький селищний голова Олександр Сергійович Єсін:

«Вітаю у нашій Нововодолазькій громаді! Впевнений, що ця зустріч не пройде дарма і кожний із вас  дізнається про  щось корисне».

Усі присутні з цікавістю слухали про становлення Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, її успіхи, плани і перспективи. Розпочав  свою розповідь Олександр Сергійович із реалізації Стратегії розвитку нашої ОТГ у 2018 році. Він зазначив, що розробка цього документа і Плану соціально-економічного розвитку є важливим фактором в подальшому становленні будь-якої спроможної громади.

Також Олександр Єсін розповів гостям про успіхи громади, до числа яких належать: створення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», перехід на лед-освітлення, провадження туристичної діяльності, якісний рівень проведення культурно-масових заходів, відкриття нової школи і садочка у с.Знам’янка.

Жваве обговорення викликали питання, що стосувалися сфери житлово-комунального господарства. Зокрема, безкоштовний вивіз побутового сміття, підтримка ОСББ, перевезення пільгового контингенту та ряд інших.

Селищний голова також запросив сумчан відвідати наш Центр надання адміністративних послуг. Про цей відділ присутнім розповіла головний спеціаліст ЦНАПу Наталія Григорівна Замлєла.

Того ж дня гості побували і в КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Нововодолазької селищної ради. Особливостями його діяльності, навчання дітей з особливими освітніми потребами розповіла директор Катерина Петрівна Івасенко.

Чекали на сумчан і у Новоселівському старостинському окрузі.

Вони побували у амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Новоселівка, де їх зустріла головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Мороз.

Із перевагами об’єднання та подальшими плани упорядкування свого округу, своїми повноваженнями і обов’язками ознайомив присутніх староста Новоселівського старостинського округу В’ячеслав Павлович Бирка. Також він показав офіс старости.

Наприкінці свого візиту гості побували у дошкільному підрозділі Новоселівського НВК.

Представники із м.Суми зазначили, що досвід Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади є цікавим, а отже є чимало того, що вони втілюватимуть у життя своїх громад.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2157 | Переглядів: 367Дата публікації: 12:18 20.03.2019