"Підтримка аграрного і сільського розвитку"
\"Підтримка аграрного і сільського розвитку\"

"Підтримка аграрного і сільського розвитку"

21 березня 2019 року у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбулося перше засідання робочої групи з питань реалізації завдань у рамках Програми місцевого системного розвитку, що виконується в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

На заході працювала робоча група з питань реалізації проекту «Програма місцевого системного розвитку», до складу якої ввійшли заступники голови Нововодолазької селищної ради, керівники виконавчих відділів селищної ради, старости старостинських округів, депутати селищної ради, представники ТОВ «БломІнфо Юкрейн» та інші.

Під час засідання було обговорено та узгоджено технічне завдання на розробку комплексної документації щодо управління земельними ресурсами на території Нововодолазької ОТГ.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2164 | Переглядів: 181Дата публікації: 08:50 22.03.2019