І знову Нововодолазька ОТГ - і знову наші спільні успіхи
І знову Нововодолазька ОТГ - і знову наші спільні успіхи

І знову Нововодолазька ОТГ - і знову наші спільні успіхи

26 березня ми зустрічали шанованого гостя - заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Валерійовича Бабічева. Того урочистого дня він взяв участь у низці приємних і значимих подій для мешканців громади

На межі Нововодолазького району гостя зустрічали Нововодолазький селищний голова Олександр Сергійович Єсін та голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Валерійович Мерзлікін.

Для педагогічного колективу та учнів Нововодолазького ліцею №2 той березневий день був очікуваним. У рамках бюджетної програми Президента України «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» у співфінансуванні 50/50% Нововодолазької селищної ради та державного бюджетів на території цього закладу освіти було  обладнане  футбольне міні-поле.

З нагоди його урочистого відкриття до ліцею прибули Анатолій Бабічев, Олександр Єсін та Роман Мерзлікін. Радісні хвилини разом зі своїми земляками прибув розділити того дня також депутат Харківської обласної ради Валерій Пітько.

На подвір’ї Нововодолазького ліцею №2 гостинно їх зустріла директор закладу Віта Зощук.

«Щасливий сьогодні розділити із вами ці радісні і хвилюючі хвилини, - звернувся до усіх присутніх Анатолій Бабічев. - Дуже приємно, що мої візити у вашу Нововодолазьку громаду завжди супроводжуються приємними подіями. Вже вкотре переконуюся, що реформа децентралізації діє. Мої вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, яка велику увагу приділяє саме молоді. Футбольне поле – це не просто об’єкт, це культурний осередок, платформа саморозвитку і корисного дозвілля. І все це тепер у вас є!»

Анатолій Валерійович виконав також приємну місію: директору закладу Віті Зощук він вручив ключі від автобуса FORD TRANSIT V363 для перевезення учнів і вчителів опорного закладу, який було придбано за кошти Нововодолазького селищного бюджету.

Не залишилися без подарунків і учні-любителі футболу – їм він вручив футбольні м’ячі.

«Коли обіцяне – виконується, на душі завжди тепло. Саме ці почуття охоплюють мене зараз, бо нарешті здійснилося бажання учнів і вчителів»- сказав Олександр Єсін.

Учні та вчителі, які були присутні на заході, щиро подякували представникам влади за належну увагу і турботу про їх комфорт, наголосивши, що новий шкільний автобус – це потреба для дітей та педагогічних колективів.І вони   пишаються, що у нашій громаді створюються якнайкращі умови для тих, хто навчається і працює в закладах освіти. Такий подарунок дасть можливість  не тільки доставляти дітей до навчальних закладів, а й забезпечить їм активне шкільне життя».

На завершення заходу ліцеїсти подарували присутнім чудовий вокально-танцювальний номер і запросили гостей забити символічні голи у ворота нового  футбольного міні-поля. Сезон перемог було відкрито!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 645
Дата публікації: 16:35 26.03.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>