Наша громада отримала автомобіль для перевезення людей на візках
Наша громада отримала автомобіль для перевезення людей на візках

Наша громада отримала автомобіль для перевезення людей на візках

У рамках програми стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі), що була запроваджена у 2018 році, наша громада отримала автомобіль для перевезення людей на візках

Анатолій Бабічев, Олександр Єсін, Валерій Мерзлікін, депутати Харківської облради Валерій Пітько та Микола Купрєєв, а також інші запрошені оглянули проведений капітальний ремонт хірургічного та педіатричного відділень в КНП «Нововодолазька ЦРЛ».

Лікувальним закладом їх супроводжував головний лікар Олег Яковенко. Він розповів: «Педіатричне відділення повністю відновлено і нині відповідає європейським стандартам. Здійснено повну реконструкцію та створено всі умови для лікування маленьких пацієнтів. За підтримки губернатора Юлії Світличної було здійснено капітальний ремонт хірургічного корпусу закладу. На сьогодні ремонт завершено у відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, в операційному блоці та на другому поверсі хірургічного відділення».

Час летів дуже швидко. Стрілки годинника невпинно рухалися вперед, а попереду чекала ще одна важлива подія.

На подвір’ї КНП «Нововодолазька ЦРЛ» зібралося чимало людей. Вони стали свідками надбання нашої громади, яким можна пишатися.

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін у своєму виступі розповів, що у рамках програми стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі), що була запроваджена у 2018 році, наша громада отримала автомобіль для перевезення людей на візках.

Ключі від спеціально обладнаного автомобіля для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, Анатолій Бабічев передав водію КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Нововодолазької селищної ради Дмитру Литвиненку.

У Харківській області лише одна громада отримала такий автомобіль – і це наша громада!

Уже наступного дня послугою соціального таксі скористалася наша землячка, поетеса Юлія Ткачова, яка  побувала на засіданні членів Національної спілки письменників України у м.Харків.

Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Альбом: ЦРЛ
Переглядів: 889
Дата публікації: 16:39 26.03.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>