Презентаційна-Ярмарка "Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями"
Презентаційна-Ярмарка \"Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями\"

Презентаційна-Ярмарка "Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями"

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, а також органів місцевої влади в Харківській області взяти участь у Презентації-Ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

10 квітня 2019 року Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» за фінансової підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» проводить безкоштовний тренінг (навчання) «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарку лізингових компаній».  Прес-анонс додається

Цільова аудиторія: місцева влада та територіальні громади Харківської області, а також представники малого та середнього бізнесу.

Презентації та доповіді будуть акцентовані на практичних питаннях, прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а також корисними для тих, хто зацікавлений отримати відповіді на питання:

Як оптимізувати грошові потоки?

Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?

Юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу? Оподаткування.

Практичні поради: як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?

Як обрати надійну лізингову компанію?

Місцепроведення інформаційного заходу: м. Харків, вул. Благовіщенська, 1, Fabrika.space, 2-й поверх. Захід розпочнеться 10 квітня 2019 року о 10:00.

Реєстрація учасників за посиланням.

У разі виникнення питань щодо участі можна звертатись до Василя Павлишинця, менеджера ВГО «НАСДСУ» за тел.: 097 937-88-66.

Переглядів: 330
Дата публікації: 10:33 28.03.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>