Презентаційна-Ярмарка "Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями"
Презентаційна-Ярмарка \"Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями\"

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу, а також органів місцевої влади в Харківській області взяти участь у Презентації-Ярмарку «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

10 квітня 2019 року Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» за фінансової підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» проводить безкоштовний тренінг (навчання) «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями» та «Ярмарку лізингових компаній».  Прес-анонс додається

Цільова аудиторія: місцева влада та територіальні громади Харківської області, а також представники малого та середнього бізнесу.

Презентації та доповіді будуть акцентовані на практичних питаннях, прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а також корисними для тих, хто зацікавлений отримати відповіді на питання:

Як оптимізувати грошові потоки?

Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?

Юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу? Оподаткування.

Практичні поради: як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?

Як обрати надійну лізингову компанію?

Місцепроведення інформаційного заходу: м. Харків, вул. Благовіщенська, 1, Fabrika.space, 2-й поверх. Захід розпочнеться 10 квітня 2019 року о 10:00.

Реєстрація учасників за посиланням.

У разі виникнення питань щодо участі можна звертатись до Василя Павлишинця, менеджера ВГО «НАСДСУ» за тел.: 097 937-88-66.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2202 | Переглядів: 102Дата публікації: 10:33 28.03.2019