Бюджет участі (громадський бюджет) Нововодолазької селищної ОТГ

Бюджет участі (громадський бюджет) Нововодолазької селищної ОТГ

09 квітня у селищній раді відбувся Форум з оцінки реалізації етапів Бюджету участі (громадського бюджету) Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади.

Захід проводили експерти Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Ірина Стасюк (м. Рівне, Україна), Михаїл Аслікян (м. Марнеулі, Грузія) та координатор Бюджету участі Нововодолазької ОТГ, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Ірина Кулик.

Участь у Форумі взяли автори проектів, модератори Бюджету участі, активна молодь громади, старости та члени Координаційної ради. Під час заходу експертами були представлені український та міжнародний досвіди реалізації Громадського бюджету. За результатами попередньо проведеного анкетування мешканців громади, були здійснені аналіз та оцінка етапів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ.

Також, у другій частині заходу учасники попрактикувались у SWOT-аналізі та провели роботу над удосконаленням кожного з етапів Бюджету участі громади.

Кожен бажаючий зміг отримати індивідуальні консультації експертів.

Захід відбувся у рамках Проекту "Громадський бюджет на сході України - інтеграція заради розвитку", який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи "Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб", що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Альбом: БУ
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2230 | Переглядів: 200Дата публікації: 08:47 10.04.2019