Робоча зустріч із студентами (оновлено)
Робоча зустріч із студентами (оновлено)

Робоча зустріч із студентами (оновлено)

За ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у Нововодолазькій громаді відбулася робоча зустріч зі студентами та викладачами Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

У підготовці кадрів для місцевого самоврядування вкрай важливою є саме практична складова. Побачивши на власні очі новітні досягнення, яких на Харківщині достатньо, завтрашні управлінці вже будуть готові застосовувати інноваційні рішення.
12 квітня за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч зі студентами Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. У приміщенні Нововодолазької селищної ради гостей радо зустрів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він ознайомив студентів із стратегічним розвитком громади. Сергій Чернов зазначив, що однією із кращих громад є наша Нововодолазька ОТГ. Олександру Єсіну вдалося об’єднати навколо питань розвитку територій депутатський корпус та виконавчий комітет. Позитивні й помітні в Нововодолазькій громаді результати дала фінансова децентралізація. Два роки (з дня заснування) розвивається соціальна інфраструктура, первинна медицина, зводяться спортивні об’єкти, ремонтуються заклади освіти, придбані нові шкільні автобуси, транспорт для перевезення соціальних категорій населення, спеціальний транспорт для сфери ЖКГ, відновлюються дороги.

Студенти побували того дня і у Центрі надання адміністра тивних послуг Нововодолазької селищної ради. Начальник ЦНАПу Вікторія Гладкоскок ознайомила їх із роботою Центру і розповіла про послуги, які надаються у ньому. Також гості відвідали КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Нововодолазької селищної ради.

Наприкінці свого візиту майбутні управлінці подякували Нововодолазькому селищному голові Олександру Єсіну за теплий прийом у громаді, наголосивши, що досвід Нововодолазької ОТГ обов’язково стане їм у нагоді.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 598
Дата публікації: 16:18 12.04.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>