Робоча зустріч із студентами (оновлено)

Робоча зустріч із студентами (оновлено)

За ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у Нововодолазькій громаді відбулася робоча зустріч зі студентами та викладачами Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

У підготовці кадрів для місцевого самоврядування вкрай важливою є саме практична складова. Побачивши на власні очі новітні досягнення, яких на Харківщині достатньо, завтрашні управлінці вже будуть готові застосовувати інноваційні рішення.
12 квітня за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді відбулася зустріч зі студентами Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. У приміщенні Нововодолазької селищної ради гостей радо зустрів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він ознайомив студентів із стратегічним розвитком громади. Сергій Чернов зазначив, що однією із кращих громад є наша Нововодолазька ОТГ. Олександру Єсіну вдалося об’єднати навколо питань розвитку територій депутатський корпус та виконавчий комітет. Позитивні й помітні в Нововодолазькій громаді результати дала фінансова децентралізація. Два роки (з дня заснування) розвивається соціальна інфраструктура, первинна медицина, зводяться спортивні об’єкти, ремонтуються заклади освіти, придбані нові шкільні автобуси, транспорт для перевезення соціальних категорій населення, спеціальний транспорт для сфери ЖКГ, відновлюються дороги.

Студенти побували того дня і у Центрі надання адміністра тивних послуг Нововодолазької селищної ради. Начальник ЦНАПу Вікторія Гладкоскок ознайомила їх із роботою Центру і розповіла про послуги, які надаються у ньому. Також гості відвідали КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Нововодолазької селищної ради.

Наприкінці свого візиту майбутні управлінці подякували Нововодолазькому селищному голові Олександру Єсіну за теплий прийом у громаді, наголосивши, що досвід Нововодолазької ОТГ обов’язково стане їм у нагоді.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2239 | Переглядів: 253Дата публікації: 16:18 12.04.2019