Таксі до мрії
Таксі до мрії

Поділитися новиною:

Таксі до мрії

Днями послугою соціального таксі скористалися ще одні мешканці нашої громади

Ія Кофан та її син Єгорчик, які чекали з нетерпінням поїздки до Львова на реабілітацію в медичний заклад «Еліта», звернулися до КУ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної ради" з проханням доставити їх на потяг.

Приємно, - сказала І. Кофан, - що наша довга дорога до оздоровлення почалася із хорошого настрою. Їхали ми у комфортних умовах і Єгорчик почував себе добре. Хочеться висловити щиру вдячність селищному голові Олександру Єсіну за таку турботу і піклування про людей з обмеженими можливостями.

Альбом: Таксі до мрії
Альбом: Таксі до мрії
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2258 | Переглядів: 328Дата публікації: 15:47 16.04.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих