Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з діяльністю ЦНАПу Нововодолазької селищної ради на офіційному сайті Центру
Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з діяльністю ЦНАПу Нововодолазької селищної ради на офіційному сайті Центру

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з діяльністю ЦНАПу Нововодолазької селищної ради на офіційному сайті Центру

Інформує Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Зайшовши на сайт Нововодолазької селищної ОТГ, тепер  ви маєте можливість за одним натиском кнопки миші або за допомогою QR-коду, який зчитується за допомогою мобільних додатків, зайти на сайт Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради Харківської області для ознайомлення з новинами, діяльністю, переліком послуг, які надаються Центром, скористатися зворотнім зв’язком, переглянути корисні посилання та ін.

Для працівників ЦНАПу дуже важливо підтримувати зворотній зв'язок зі своїми відвідувачами і для цього ви маєте нагоду зайти в опитувальник - написати запитання, пропозицію, залишити свій відгук, що в майбутньому буде враховано в нашій діяльності.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися з діяльністю ЦНАПу на офіційному сайті, за посиланням: http://cnap.vodolaga-gromada.gov.ua/

 

Переглядів: 390
Дата публікації: 15:53 17.04.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>