Анонс "Суботи" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ
Анонс \"Суботи\" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

Поділитися новиною:

Анонс "Суботи" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

24 квітня 2019 року з 11.00 до 16.00 у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбудеться "Субота" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

До участі запрошуються усі:

хто має ідею для розвитку громади;

хто має бажання подати проект;

кому потрібна допомога у написанні проектів.

Учасники Форуму отримають кваліфіковану допомогу в підготовці проектів, матимуть можливість отримати консультації від працівників виконавчого комітету та сформувати команду однодумців.

Навчання проводитиме експертка Фундації ПАУСІ Ірина Стасюк (м. Рівне) -“Допоможу написати ідею та розповім, як залучити однодумців”.

Нагадаємо, що з селищного бюджету виділяється 1 500 000 грн. для реалізації ваших ідей. Прийом проектів починається з 1 травня 2019 року.

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Контактна особа: Ірина Кулик, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, тел.:  +38 050 750 17 00, електронна пошта: vodolaga.otg-invest@ukr.net

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2267 | Переглядів: 331Дата публікації: 16:37 17.04.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих