Анонс "Суботи" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ
Анонс \"Суботи\" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

Анонс "Суботи" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

24 квітня 2019 року з 11.00 до 16.00 у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбудеться "Субота" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

До участі запрошуються усі:

хто має ідею для розвитку громади;

хто має бажання подати проект;

кому потрібна допомога у написанні проектів.

Учасники Форуму отримають кваліфіковану допомогу в підготовці проектів, матимуть можливість отримати консультації від працівників виконавчого комітету та сформувати команду однодумців.

Навчання проводитиме експертка Фундації ПАУСІ Ірина Стасюк (м. Рівне) -“Допоможу написати ідею та розповім, як залучити однодумців”.

Нагадаємо, що з селищного бюджету виділяється 1 500 000 грн. для реалізації ваших ідей. Прийом проектів починається з 1 травня 2019 року.

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Контактна особа: Ірина Кулик, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, тел.:  +38 050 750 17 00, електронна пошта: vodolaga.otg-invest@ukr.net

Переглядів: 431
Дата публікації: 16:37 17.04.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>