До уваги нововодолажчан!

До уваги нововодолажчан!

Інформує Сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної ради

Останнім часом почастішали випадки, пов’язані з загорянням сухої трави, які призводять до пожеж розташованих поруч будівель, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісових насаджень. Все це наносить значні матеріальні та екологічні збитки. Відповідно до вимог статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водноболотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища тягне за собою адміністративну відповідальність - накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо ви стали свідками виникнення пожежі, негайно інформуйте за телефоном екстреної служби порятунку 101, 102.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2268 | Переглядів: 61Дата публікації: 08:22 25.04.2019