«Енергетика в сучасному світі»

«Енергетика в сучасному світі»

У Нововодолазькому БДЮТ відбулося нагородження учасників дитячого конкурсу інформаційної листівки «handmade» (ручної роботи) «Енергетика в сучасному світі»

Сьогодні вихованців Нововодолазького БДЮТ, що навчаються: у зразковому об’єднанні юних художників «Колорит»  (кер. Мишак С. М.) - Твердун Катерину, Терещенко Поліну, Климову Карину, Дахно Івана, Ліщук Валерію, Онацьку Світлану, Самко Альбіну; гуртках «Паперопластика», «Виготовлення сувенірів» (кер. Шевченко С.А.) - Лобенко Таїсію, Тиндика Дмитра, Рябуху Катерину, Лазаренко Анастасію, Попазова Олексія, Миколенко Майю, Бєднякову Вероніку; учасників дитячого конкурсу інформаційної листівки «handmade» (ручної роботи) «Енергетика в сучасному світі» привітав Деревянко О.О., заступник начальника районного відділення з технічних питань АТ «Харківобленерго», який вручив дітям дипломи, навчально-пізнавальну літературу з електробезпеки.

Альбом: «Енергетика в сучасному світі»
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2270 | Переглядів: 152Дата публікації: 15:01 18.04.2019