До відома громадян!

Нововодолазька селищна рада інформує

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 196-р затверджено розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.03.2019 року № 141 внесені зміни до наказу від 20.03.2018 року № 148, яким затверджені форми відповідних документів (заявки, відомості, журнали) для виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107.

Повідомляємо про початок приймання Нововодолазькою селищною радою та старостинськими округами об’єднаної територіальної громади від фізичних осіб документів на нарахування державної дотації за утримання молодняка ВРХ згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 (із змінами).

Дата публікації: 15:15 18.04.2019