До відома громадян!
До відома громадян!

До відома громадян!

Нововодолазька селищна рада інформує

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 196-р затверджено розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.03.2019 року № 141 внесені зміни до наказу від 20.03.2018 року № 148, яким затверджені форми відповідних документів (заявки, відомості, журнали) для виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107.

Повідомляємо про початок приймання Нововодолазькою селищною радою та старостинськими округами об’єднаної територіальної громади від фізичних осіб документів на нарахування державної дотації за утримання молодняка ВРХ згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 (із змінами).

Переглядів: 432
Дата публікації: 15:15 18.04.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>