До відома громадян!
До відома громадян!

Поділитися новиною:

До відома громадян!

Нововодолазька селищна рада інформує

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 196-р затверджено розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.03.2019 року № 141 внесені зміни до наказу від 20.03.2018 року № 148, яким затверджені форми відповідних документів (заявки, відомості, журнали) для виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107.

Повідомляємо про початок приймання Нововодолазькою селищною радою та старостинськими округами об’єднаної територіальної громади від фізичних осіб документів на нарахування державної дотації за утримання молодняка ВРХ згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 107 (із змінами).

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2271 | Переглядів: 314Дата публікації: 15:15 18.04.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих