\"Субота\" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

24 квітня 2019 року у приміщенні Нововодолазької селищної ради відбулася "Субота" громадського бюджету по підготовці проектів Бюджету участі Нововодолазької ОТГ

Тренінг проводила експертка Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Ірина Стасюк (м. Рівне).

У заході взяли участь автори проектів, модератори Бюджету участі, активна молодь громади, старости та всі бажаючі навчитися писати проекти. Експерткою ПАУСІ були презентовані проекти, що реалізовані у різних регіонах України в рамках громадського бюджету. Також були розглянуті етапи реалізації Бюджету участі-2019 у Нововодолазькій громаді.

У практичному блоці тренінгу учасники мали змогу пофантазувати на тему: «Який проект я хочу реалізувати у своїй громаді!?». Як результат -  народження близько 120 ідей та задумів. Наступним кроком стало оформлення ідеї у проект. Таким чином, учасники написали 6 повноцінних проектів, які після певного доопрацювання можна сміливо подавати на Бюджет участі цього року. Старт подачі проектів - 01.05.2019 року.

Окрім того, автори проектів отримали індивідуальні консультації та кваліфіковану допомогу у підготовці майбутніх проектів від експертки ІриниСтасюк.

Захід відбувся у рамках Проекту "Громадський бюджет на сході України - інтеграція заради розвитку", який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи "Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб", що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Альбом: БУ
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2289 | Переглядів: 154Дата публікації: 14:11 25.04.2019