Мітинг присвячений 33-й річниці Чорнобильської трагедії

Мітинг присвячений 33-й річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня біля пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської трагедії в смт Нова Водолага відбувся мітинг, присвячений черговій річниці від дня найбільшої техногенної катастрофи

Вже 33 роки поспіль ми згадуємо день, який змінив екологічне середовище та світогляд усього світу.

Участь у заході взяли заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Євген Хов’яков, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС та громадськість.

«Чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на сотні наших односельців. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам'ять і вдячність може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей атомний вівтар своє здоров'я та життя», - сказав у своєму виступі Олександр Єсін.

До слова був запрошений голова Нововодолазької районної громадської організації ветеранів і інвалідів війни «Набат Чорнобиля» Анатолій Діхтяренко. Він наголосив, що ми маємо пам’ятати про Чорнобиль та робити все, щоб більше в жодній частині світу не повторилася ядерна катастрофа.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників, які врятували світ ціною власного життя. У цю скорботну мить кожен подумки дякував усім, хто, ризикуючи власним здоров’ям, ліквідовував наслідки аварії, відроджував нове життя.

Кажуть: час лікує і загоює рани. Неправда! Просто біль відходить глибоко в серце. Ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, член спілки письменників України, поет, Почесний громадянин села Стара Водолага, полковник у відставці Віктор Пінченко добре пам’ятає ті страшні і обпечені болем дні. Свої спогади про них вилилися у вірш, який  він зачитав усім присутнім на заході.

Наприкінці мітингу до пам’ятного знаку було покладено квіти на знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих від Чорнобильської трагедії.

Альбом: чорнобиль
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2292 | Переглядів: 260Дата публікації: 12:38 25.04.2019