БЮДЖЕТ УЧАСТІ – 2019
БЮДЖЕТ УЧАСТІ – 2019

БЮДЖЕТ УЧАСТІ – 2019

З 01 травня розпочинається чергова хвиля подачі проектів мешканцями громади на Бюджет участі Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади у 2019 році. Прийом проектів триватиме до 30 червня 2019 року.

Проект має бути поданим у вигляді оформленого бланку заявки, який можна завантажити на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної ОТГ у розділі «Бюджет участі» (громадський бюджет): http://vodolaga-gromada.gov.ua/info/page/1827 або заповнити у електронній системі https://vodolaga-budget.e-dem.in.ua/#/ (посилання на яку розміщено у розділі «Бюджет участі» на сайті Нововодолазької селищної ОТГ) чи отримати у пунктах голосування:

- Міська бібліотека Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Пушкіна, 33);

-  Дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6);

- офіси старост по старостинських округах;

- відділ економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14).

Автором проекту може бути дієздатний громадянин України (в т.ч. іноземець та особа без громадянства, який має дозвіл на постійне проживання на території України) віком від 14 років, зареєстрований або який проживає на території Нововодолазької селищної ОТГ, а також внутрішньо переміщена особа, що відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» має довідку про взяття на облік ВПО в управлінні праці та соціального захисту населення  Нововодолазької районної державної адміністрації.

На реалізацію проектів-переможців у рамках Бюджету участі Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади із бюджету громади виділено 1 500 000 гривень, який розподіляється наступним чином:

смт Нова Водолага                                                    700 000 грн.
Знам’янський старостинський округ № 1 100 000 грн.
Староводолазький старостинський округ № 2 100 000 грн.
Одринський старостинський округ № 3 100 000 грн.
Ордівський старостинський округ № 4 100 000 грн.
Сосонівський старостинський округ № 5 100 000 грн.
Новоселівський старостинський округ № 6 200 000 грн.
Федорівський старостинський округ № 7 100 000 грн.

Автор протягом одного бюджетного року може подати не більше трьох проектів і вони можуть стосуватись об’єкта, що належить до комунальної власності Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади (наприклад: дороги, вулиці, парку, скверу тощо).
Подані проекти для фінансування за рахунок коштів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ повинні відповідати пріоритетам розвитку громади, визначеним у стратегічних документах та бути спрямовані, зокрема, на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів у всіх сферах життєдіяльності громади (не пов’язані з поточною роботою у відповідних галузях та сферах діяльності і поточним утриманням бюджетних установ).Автор протягом одного бюджетного року може подати не більше трьох проектів і вони можуть стосуватись об’єкта, що належить до комунальної власності Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади (наприклад: дороги, вулиці, парку, скверу тощо).

Тож, якщо маєте ідеї, що спрямовані на покращення та розвиток нашої громади, подайте їх на Бюджет участі !!!

ПЕРЕТВОРИ НАШУ ОТГ НА ОТГ МРІЇ !!!

Отримати консультацію можна звернувшись до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, 1 поверх, тел.: 050-750-17-00 Ірина).

Переглядів: 974
Дата публікації: 10:52 03.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>