Нагородження переможців Міжнародного соціального проекту «Книга добра»

Нагородження переможців Міжнародного соціального проекту «Книга добра»

10 травня у медіатеці Нововодолазького ліцею №3 Нововодолазької селищної ради відбувся захід, на якому було нагороджено переможців Міжнародного соціального проекту «Книга добра», що стартував у лютому 2017 року за підтримки Міністра Закордонних Справ України Павла Клімкіна.

На заході були присутні шановані гості: Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, його перший заступник Лілія Іващенко, директор ПП «Агрофірма Світанок» Олександр Колісник, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок, журналіст Громадського радіо Андрій Куліков.

Урочисту церемонію вручення Книг добра та Конвертів Добра переможцям, представникам закладів освіти та бібліотек громади провели Олександр Єсін та Олександр Колісник.

Альбом: Нагородження переможців Міжнародного соціального проекту «Книга добра»
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2335 | Переглядів: 180Дата публікації: 15:28 10.05.2019