Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки
Засідання  місцевої комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

16 травня 2019 року відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Нововодолазької селищної ради.

Розглядалися питання виконання Плану організаційних і практичних заходів по запобіганню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2019 року і виконання заходів щодо забезпечення безпечного перебування громадян під час відпочинку на водних об’єктах селищної ради. 

На засідання комісії були запрошені члени місцевої комісії, старости старостинських округів, лісничі Рокитненського та Водолазького лісництв, голова товариства мисливців і рибалок у Нововодолазькому районі.

Альбом: Засідання  місцевої комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки
Альбом: Засідання  місцевої комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки
Альбом: Засідання  місцевої комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки
Переглядів: 495
Дата публікації: 16:12 16.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>