ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Нововодолазька селищна рада оголошує конкурс по відбору на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою викупу на 2019 рік (надалі – Конкурс).

Інформація про умови проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

Відомості про об’єкт оцінки:

Відомості про об’єкт оцінки зазначені в додатку 1 «Інформація про об’єкт оцінки».

Суб’єкт оціночної діяльності, якого визнано переможцем Конкурсу, проводить експертну грошову оцінку всіх земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомості, на території смт Нова Водолага та на території населених пунктів Знам’янського, Староводолазького, Одринського, Ордівського, Сосонівського, Новоселівського, Федорівського старостинських округів, які готуються на продаж протягом поточного року.

Вимоги до претендентів для участі у Конкурсі:

До участі в Конкурсі допускаються претенденти, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Вимогами до претендентів для участі в Конкурсі передбачено наявність:

- конкурсної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення Конкурсу строк;

- відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими відповідно до Закону України «Про оцінку земель»;

- переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, та їх особистого досвіду проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;

- переліку інших фахівців, які можуть бути залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства;

- досвіду суб’єкта оціночної діяльності щодо проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням.

Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд Комісії:

Суб’єкти оціночної діяльності, які бажають взяти участь в Конкурсі, подають голові Комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності Нововодолазької селищної ради заяву про участь у Конкурсі за встановленою формою  та наступні документи:

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- завірену копію установчого документа претендента (для юридичних осіб);

- копію паспорта (для претендента – фізичної особи);

конкурсні пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт та строку виконання робіт (у календарних днях) з експертної оцінки земельної ділянки подаються в окремому запечатаному конверті за наступними категоріями: до 1500 м.кв.; від 1500 до 3000 м.кв.; більше 3000 м.кв;

- завірені копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі, посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

- інформацію про претендента, що складається відповідно до додатка 4 до Положення та повинна містити:

а) наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності та (або) відповідного документа, передбаченого статтею 6 Закону України «Про оцінку земель»;

б) наявність спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею;

в) інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки): кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів, наявність відповідної форми допуску до державної таємниці тощо.

Усі документи та копії документів посвідчуються підписом керівника суб’єкта оціночної діяльності та скріплюються печаткою (для юридичних осіб).

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті.

Встановлені форми заяви про участь у Конкурсі, інформації про претендента, інформації щодо досвіду претендента та оцінювачів можна отримати в Нововодолазькій селищній раді.

Кінцевий термін подання конкурсної документації:

конкурсна документація подається за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення Конкурсу (включно).

Дата, час і місце проведення Конкурсу:

11.06.2019 року, 10-00, Нововодолазька селищна рада, 2-й поверх, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14.

Місцезнаходження Комісії, контактні телефони:

Нововодолазька селищна рада, 2-й поверх, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, тел. (057-40) 4-35-76, (057-40) 4-30-18.

Оголошення, розміщене у газеті «Водолазький кур’єр» в № 5 (1305) від  03 лютого 2018 року вважати таким, що втратило чинність.

Встановлені форми заяви про участь у Конкурсі, інформації про об’єкт оцінки, інформації про претендента та його досвіду роботи, додаються нижче та можна додатково отримати в Нововодолазькій селищній раді.

Приєднані документи:

Додатки 1-3 Додаток 4
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2355 | Переглядів: 124Дата публікації: 10:16 20.05.2019