Семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі
Семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі

Поділитися новиною:

Семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі

Запрошуємо 23 травня 2019 року на семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі (громадського бюджету) у Нововодолазькій ОТГ. Захід проходитиме у приміщенні Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14)

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Анонс семінару з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі (громадського бюджету) в Нововодолазькій ОТГ

 

Шановні мешканці Нововодолазькоїоб’єднаної територіальної громади!

Запрошуємо 23 травня 2019 року на семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі (громадського бюджету) у Нововодолазькій ОТГ. Захід проходитиме у приміщенні Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14)

Початок о 10.00, реєстрація розпочнеться о 09.30.  

До участі у заході запрошуються депутати селищної ради, старости, представники органів місцевого самоврядування, координаційної ради з питань бюджету участі, громадськості, автори проектів, активні мешканці громади.

 

  Захід проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ: Ірина Стасюк (м. Рівне) та Пшемислав Горскі (м. Лодзь, м. Гдиня, Польща).

 

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Контактна особа: Ірина Кулик, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, тел.:  +38 050 750 17 00, електронна пошта: vodolaga.otg-invest@ukr.net

 

Приєднані документи:

Додаток
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2360 | Переглядів: 254Дата публікації: 16:19 20.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих