Семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі

Запрошуємо 23 травня 2019 року на семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі (громадського бюджету) у Нововодолазькій ОТГ. Захід проходитиме у приміщенні Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14)

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Анонс семінару з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі (громадського бюджету) в Нововодолазькій ОТГ

Шановні мешканці Нововодолазькоїоб’єднаної територіальної громади!

Початок о 10.00, реєстрація розпочнеться о 09.30.

До участі у заході запрошуються депутати селищної ради, старости, представники органів місцевого самоврядування, координаційної ради з питань бюджету участі, громадськості, автори проектів, активні мешканці громади.

Захід проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ: Ірина Стасюк (м. Рівне) та Пшемислав Горскі (м. Лодзь, м. Гдиня, Польща).

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Контактна особа: Ірина Кулик, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, тел.:  +38 050 750 17 00, електронна пошта: vodolaga.otg-invest@ukr.net

Приєднані документи:

Дата публікації: 16:19 20.05.2019