Семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі
Семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі

Семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі

Запрошуємо 23 травня 2019 року на семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі (громадського бюджету) у Нововодолазькій ОТГ. Захід проходитиме у приміщенні Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14)

Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку»

Анонс семінару з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі (громадського бюджету) в Нововодолазькій ОТГ

 

Шановні мешканці Нововодолазькоїоб’єднаної територіальної громади!

Запрошуємо 23 травня 2019 року на семінар з моніторингу та вдосконалення процесу Бюджету участі (громадського бюджету) у Нововодолазькій ОТГ. Захід проходитиме у приміщенні Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14)

Початок о 10.00, реєстрація розпочнеться о 09.30.  

До участі у заході запрошуються депутати селищної ради, старости, представники органів місцевого самоврядування, координаційної ради з питань бюджету участі, громадськості, автори проектів, активні мешканці громади.

 

  Захід проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ: Ірина Стасюк (м. Рівне) та Пшемислав Горскі (м. Лодзь, м. Гдиня, Польща).

 

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Контактна особа: Ірина Кулик, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, тел.:  +38 050 750 17 00, електронна пошта: vodolaga.otg-invest@ukr.net

 

Приєднані документи:

Додаток
Переглядів: 438
Дата публікації: 16:19 20.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>