Нашу громаду відвідали гості з Полтавської області
Нашу громаду відвідали гості з Полтавської області

Нашу громаду відвідали гості з Полтавської області

Сьогодні відбувся навчальний візит представників відділення Асоціації міст України, міських, сільських та селищних рад Полтавської області в рамках програми «Маршрути успіху» (ПУЛЬС), на тему: «ОТГ після об’єднання: переваги децентралізації та самостійного господарювання, здобутки та плани»

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін розповів гостям про реалізацію стратегії розвитку нашої ОТГ, про теперішню діяльність громади, майбутні плани та шляхи їх впровадження.

Діалогова панель виявилася дуже жвавою та актуальною, гості цікавилися питаннями діяльності різних виконавчих відділів селищної ради, штатним розписом, структурою виконавчих органів Нововодолазької селищної ради, автобусним перевезенням пільгового контингенту та ін.

Селищний голова також запросив полтавчан відвідати наш Центр надання адміністративних послуг. Про цей відділ присутнім розповіла начальник Центру Вікторія Гладкоскок.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 649
Дата публікації: 14:15 21.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>