Нашу громаду відвідали гості з Полтавської області

Нашу громаду відвідали гості з Полтавської області

Сьогодні відбувся навчальний візит представників відділення Асоціації міст України, міських, сільських та селищних рад Полтавської області в рамках програми «Маршрути успіху» (ПУЛЬС), на тему: «ОТГ після об’єднання: переваги децентралізації та самостійного господарювання, здобутки та плани»

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін розповів гостям про реалізацію стратегії розвитку нашої ОТГ, про теперішню діяльність громади, майбутні плани та шляхи їх впровадження.

Діалогова панель виявилася дуже жвавою та актуальною, гості цікавилися питаннями діяльності різних виконавчих відділів селищної ради, штатним розписом, структурою виконавчих органів Нововодолазької селищної ради, автобусним перевезенням пільгового контингенту та ін.

Селищний голова також запросив полтавчан відвідати наш Центр надання адміністративних послуг. Про цей відділ присутнім розповіла начальник Центру Вікторія Гладкоскок.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2361 | Переглядів: 403Дата публікації: 14:15 21.05.2019