Перше засідання Молодіжної ради
Перше засідання Молодіжної ради

Перше засідання Молодіжної ради

23 травня 2019 року у Нововодолазькій селищній раді пройшло перше засідання депутатів Молодіжної ради

Захід пройшов за участі ментора Леоніда Доноса від Німецької федеральної компанії GIZ, в рамках проекту "Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО".

На початку засідання перший заступник голови Нововодолазької селищної ради Лілія Іващенко привітала школярів з початком роботи Молодіжної ради, побажала учням наснаги, креативності та плідної праці.

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Ірина Кулик, розповіла  молоді про нашу громаду, її можливості та перспективи розвитку у майбутньому. Далі, методист молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Оксана Васильєва, показала презентаційний матеріал, де розповіла школярам про плюси створення та функціонування Молодіжної ради при Нововодолазькій селищній раді.

І по завершенню зустрічі кожен із учнів озвучив свої ідеї щодо покращення та розвитку молодіжного життя в громаді. Ми віримо, що саме ці депутати стануть лідерами молодіжного руху та будуть гідно представляти свої інтереси не тільки в громаді, а і поза її межами.

Відео: https://www.facebook.com/vodolaga.sel.rada/videos/312545532969817/

Альбом: молодіжка
Альбом: молодіжка
Альбом: молодіжка
Альбом: молодіжка
Альбом: молодіжка
Альбом: молодіжка
Альбом: молодіжка
Переглядів: 807
Дата публікації: 19:11 24.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>