Перше засідання Молодіжної ради

Перше засідання Молодіжної ради

23 травня 2019 року у Нововодолазькій селищній раді пройшло перше засідання депутатів Молодіжної ради

Захід пройшов за участі ментора Леоніда Доноса від Німецької федеральної компанії GIZ, в рамках проекту "Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО".

На початку засідання перший заступник голови Нововодолазької селищної ради Лілія Іващенко привітала школярів з початком роботи Молодіжної ради, побажала учням наснаги, креативності та плідної праці.

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Ірина Кулик, розповіла  молоді про нашу громаду, її можливості та перспективи розвитку у майбутньому. Далі, методист молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Оксана Васильєва, показала презентаційний матеріал, де розповіла школярам про плюси створення та функціонування Молодіжної ради при Нововодолазькій селищній раді.

І по завершенню зустрічі кожен із учнів озвучив свої ідеї щодо покращення та розвитку молодіжного життя в громаді. Ми віримо, що саме ці депутати стануть лідерами молодіжного руху та будуть гідно представляти свої інтереси не тільки в громаді, а і поза її межами.

Відео: https://www.facebook.com/vodolaga.sel.rada/videos/312545532969817/

Альбом: молодіжка
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2369 | Переглядів: 345Дата публікації: 19:11 24.05.2019