Соціальна турбота
Соціальна турбота

Поділитися новиною:

Соціальна турбота

Директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Нововодолазької селищної ради Офелія Алієва 21 та 22 травня здійснила виїзди до осіб, які обслуговуються в даній установі

З метою перевірки якості праці соціальних робітників вона побувала у с.Сосонівка, с.Княжне, с.Бражники, с.Новоселівка та с.Стара Водолага.

Офелія Асифівна привітала людей зі святом Миколая Чудотворця і почула багато схвальних відгуків про роботу соціальних працівників: «Дуже приємно було почути від людей похилого віку та інвалідів слова вдячності за допомогу, піклування та добродушне ставлення до них соціальних працівників нашого тер центру» - говорить вона.

Також до відома населення було доведено інформацію про послугу «соціального таксі», якою вони мають право скористатися.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2371 | Переглядів: 488Дата публікації: 11:14 24.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих