Соціальна турбота
Соціальна турбота

Соціальна турбота

Директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Нововодолазької селищної ради Офелія Алієва 21 та 22 травня здійснила виїзди до осіб, які обслуговуються в даній установі

З метою перевірки якості праці соціальних робітників вона побувала у с.Сосонівка, с.Княжне, с.Бражники, с.Новоселівка та с.Стара Водолага.

Офелія Асифівна привітала людей зі святом Миколая Чудотворця і почула багато схвальних відгуків про роботу соціальних працівників: «Дуже приємно було почути від людей похилого віку та інвалідів слова вдячності за допомогу, піклування та добродушне ставлення до них соціальних працівників нашого тер центру» - говорить вона.

Також до відома населення було доведено інформацію про послугу «соціального таксі», якою вони мають право скористатися.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 621
Дата публікації: 11:14 24.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>