Запрошуємо взяти участь у вебінарі
Запрошуємо взяти участь у вебінарі

Запрошуємо взяти участь у вебінарі

28 травня 2019 року у рамках впровадження проекту «Експорт. Ера-М» відбудеться безкоштовний вебінар «Європейська мережа підприємств (EEN): Електронний інструмент інтенсифікації експортної діяльності підприємств Харківської області»

Запрошуюємо керівників підприємств, які зацікавлені в розширені ділового співробітництва, приватних підприємців, працівників відділів зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання регіону, представників бізнес-асоціацій Слобожанщини. 

Під час вебінару його учасники отримають інформацію щодо перспектив ефективного використання можливостей мережі EEN, зокрема, процедури реєстрації, формування запитів на отримання корисної інформації, відомостей стосовно потенційних партнерів.

Захід відбудеться 28 травня з 15:00 до 15:50 години. Долучитися до заходу зацікавлені особи можуть за посиланням: Департамент з підвищення конкурентноспроможності регіону Харківської ОДА

 

Приєднані документи:

Програма Вебінару
Переглядів: 397
Дата публікації: 12:42 27.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>