Запрошуємо взяти участь у бізнес-майстерні: «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність»

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики “Fit for Partnership with Germany” 12 червня 2019 року буде проведена бізнес-майстерня: «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність»

Реєстрація учасників: з 09:30.

Початок заходу: о 10:00.

Місце проведення: м. Харків, пр. Московський, буд. 122-Б, Харківська торгово-промислова палата.

Для участі необхідна попередня реєстрація за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1cGYTbvUvQM2MhWh6AOVcoDBZ7_Ut4No0ubIuXIyIyBw/viewform?ts=5cee4151&edit_requested=true.

13 червня 2019 року відбудеться інтерв’ю з кандидатами щодо можливості взяти участь у Програмі.

Початок заходу о: 09:30, за вищезазначеною адресою.

Для участі необхідна попередня реєстрація за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1jLaDSZ1IfVwQ3Ubqi4yc4dXf9pXkQSnwHgHYSfjol1o/viewform?ts=5cee4127&edit_requested=true.

Звертаємо увагу, що однією з обов'язкових умов участі кандидата є володіння англійською мовою.

Зазначена Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

- виходу українських підприємств на міжнародні ринки;

- підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;

- вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Цільовою групою для участі у Програмі:

- підприємства – МСП з зовнішньоекономічним потенціалом з різних секторів економіки;

- посада – менеджери середньої і вищої ланки (досвід роботи мінімум 5 років);

- наявність вищої або середньо-спеціальної освіти;

- володіння розмовною англійською мовою;

- зацікавленість у встановленні ділових зв’язків з підприємствами Німеччини.

Основні напрями стажування у Програмі на 2019 рік:

- економічна кооперація (без галузевої специфіки);

- Industry 4.0;

- економічна кооперація в сфері енергоефективності в промисловості;

- економічна кооперація в секторі охорони здоров’я.

Більш детальна інформація про Програму та заходи щодо її реалізації розміщена на сайті за наступним посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de/ у розділі «Програма для менеджерів» за темою «Як стати учасником Програми».

Програма зазначених заходів додається.

Телефони для довідок: 757-42-20, 715-73-71.

Приєднані документи:

Програма заходу
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2395 | Переглядів: 133Дата публікації: 09:11 31.05.2019