Перші ластівки Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ
Перші ластівки Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ

Перші ластівки Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ

Сьогодні відбулася презентація перших реалізованих проектів Бюджету участі (громадського бюджету) Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади у Сосонівському та Федорівському старостинських округах.

Селищний голова Олександр Єсін відвідав Федорівський старостинський округ і передав у користування всіх мешканців старостату обладнання за проектом Бюджету участі "Кінотеатр с. Федорівка". Автором цього проекту є місцевий мешканець Денис Шевченко, який до слова вже підготував новий проект на Бюджет участі-2019.

Перший заступник селищного голови Лілія Іващенко відвідала Сосонівський старостинський округ і також передала обладнання  у користування всіх мешканців  старостату за проектом Бюджету участі "Безкоштовний кінозал у Будинку культури". Автор проекту Яна Гребіник. Під час заходу у с. Сосонівка було відразу випробувано нову техніку, відбувся показ мультфільму для малечі. "Задоволені очі дітлахів, що аж горять, варті зусиль витрачених на написання проекту та агітацію за нього" - прокоментувала показ мультфільму автор проекту-переможця Яна Гребіник. 

Участь у заходах взяли старости старостинських округів Руслан Власенко та Микола Ноздрін, ініціативні місцеві мешканці та діти, що є безпосередніми бенефіціарами проекту. 

Тож, початок покладено. Чекаємо на презентації наступних реалізованих проектів у рамках Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ.

Також, нагадуємо, що наразі триває подача проектів на Бюджет участі - 2019 та залишився лише місяць.

Здійсни свою мрію, реалізуй свій проект!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 685
Дата публікації: 12:47 31.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>