Перші ластівки Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ
Перші ластівки Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ

Поділитися новиною:

Перші ластівки Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ

Сьогодні відбулася презентація перших реалізованих проектів Бюджету участі (громадського бюджету) Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади у Сосонівському та Федорівському старостинських округах.

Селищний голова Олександр Єсін відвідав Федорівський старостинський округ і передав у користування всіх мешканців старостату обладнання за проектом Бюджету участі "Кінотеатр с. Федорівка". Автором цього проекту є місцевий мешканець Денис Шевченко, який до слова вже підготував новий проект на Бюджет участі-2019.

Перший заступник селищного голови Лілія Іващенко відвідала Сосонівський старостинський округ і також передала обладнання  у користування всіх мешканців  старостату за проектом Бюджету участі "Безкоштовний кінозал у Будинку культури". Автор проекту Яна Гребіник. Під час заходу у с. Сосонівка було відразу випробувано нову техніку, відбувся показ мультфільму для малечі. "Задоволені очі дітлахів, що аж горять, варті зусиль витрачених на написання проекту та агітацію за нього" - прокоментувала показ мультфільму автор проекту-переможця Яна Гребіник. 

Участь у заходах взяли старости старостинських округів Руслан Власенко та Микола Ноздрін, ініціативні місцеві мешканці та діти, що є безпосередніми бенефіціарами проекту. 

Тож, початок покладено. Чекаємо на презентації наступних реалізованих проектів у рамках Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ.

Також, нагадуємо, що наразі триває подача проектів на Бюджет участі - 2019 та залишився лише місяць.

Здійсни свою мрію, реалізуй свій проект!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2396 | Переглядів: 550Дата публікації: 12:47 31.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих